[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

هیچ موردی از اغتشاش در این شهرستان مشاهده نشد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایرنا، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جهرم گفت: ظرف چند روز اخیر با هوشیاری مردم و مسئولان، هیچ موردی از ایجاد آشوب، اغتشاش و ناامنی در این شهرستان مشاهده نشد.
سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل، پنجشنبه در نشست خبری افزود: این امر بیانگر ولایتمداری و هوشیاری مردم شهرستان جهرم است که فریب آشوبگران را نمی‌خورند.
وی اظهار داشت: مردم ولایتمدار این شهرستان روز جمعه یکم آذرماه 98 در حرکتی خودجوش با شرکت در یک راهپیمایی از مواضع رهبر معظم انقلاب در ارتباط با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت حمایت ‌کردند.
توکل بیان کرد: حمایت از رهبری، محکوم کردن فعالیت‌های اخیر اشرار و جمعی از آشوبگران و اغتشاشگران که در چند روز اخیر اقدام به ایجاد آشوب و ناامنی در برخی نقاط کشور کرده‌اند از اهداف برپایی این راهپیمایی است.
او گفت: این حرکت خودجوش با حضور اقشار مختلف مردم روز جمعه پس از برگزاری نماز دشمن‌شکن جمعه از مصلای بزرگ امام خمینی(ره) جهرم به سمت میدان مصلای این شهر برگزار شد.
شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.
در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی ‌آسیب وارد کردند.
بر اساس اعلام رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی ‌شهر شیراز در روزهای گذشته علاوه بر زیان‌های شخصی وارد شده به افراد، بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به تأسیسات شهری شیراز خسارت وارد شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی