[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

دادستان کازرون: با عاملان تخریب اماکن مذهبی برخورد می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دادستان عمومی‌ و انقلاب اسلامی ‌کازرون با اشاره به آشوب‌های اخیر در این شهر گفت: با تخریب‌کنندگان اماکن دولتی و مذهبی، به ویژه حوزه علمیه کازرون با قاطعیت برخورد خواهم کرد. به گزارش ایرنا، مصطفی انصاری‌فرد پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کازرون که در ناحیه بسیج این شهرستان برگزار شد، افزود:‌ ادارات باید در تأمین امنیت مکان‌های حوزه اداری خود بیشتر تلاش کنند. در این جلسه، فرمانده ناحیه مقاومت کازرون با گرامیداشت آغاز هفته بسیج گفت: همه باید در مسیر تفکر جهادی از ارزش‌های انقلاب و نظام دفاع کنیم. سرهنگ شهرام افشاریان به ناآرامی‌های اخیر در شهرستان کازرون اشاره کرد و افزود: دشمن به واسطه وضعیت چند سال گذشته در کازرون می‌خواست ازاین وقایع برای اهداف خود بهره‌گیری کند. فرمانده ناحیه مقاومت کازرون بیان کرد: در شهرستان کازرون، دشمن از احساسات جوانان استفاده کرد. اگرچه تخریب‌هایی صورت گرفت؛ اما با تلاش شورای تأمین شهرستان و دیگر مسئولان، به اهدافی که کشتار مردم بود دست پیدا نکردند.
فرماندار کازرون هم در این جلسه با تأکید بر رعایت حفظ حرمت ارباب رجوع در ادارات گفت: امروز یکی از اهداف دشمن جدا کردن مردم از انقلاب است.
داریوش دهقان افزود: قدم اول دشمن برای رسیدن به این اهداف، سیاه‌نمایی عملکردهاست تا  مردم را از مسئولان جدا کند. 
اعتراض به اجرایی شدن مصوبه شورای هماهنگی سران قوا در زمینه اصلاح قیمت بنزین در کازرون منجر به بروز آشوب شد و در جریان آن چند مکان از جمله حوزه علمیه این شهر خسارت دید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی