[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

مردم شیراز طومار اشرار را در هم پیچیدند، روزنامه شیراز نوین

 فرمانده سپاه فجر فارس ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم شیراز در راهپیمایی برائت از اشرار و آشوبگران گفت: مردم ضمن اینکه خط بطلانی بر طرح ایجاد ناامنی در جامعه کشیدند، طومار اشرار و طراحان آشوب را هم در هم پیچیدند.
به گزارش ایکنا از فارس، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس، ۳۰ آبان‌ماه در حاشیه راهپیمایی اعلام برائت از اشرار و آشوبگران مردم شیراز با تجلیل از حضور گسترده اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی، گفت: شهروندان بابصیرت شیراز با حضور گسترده و حماسی خود در این راهپیمایی پاسخ قاطع و کوبنده‌ای به اشرار فرصت‌طلب و جریان‌های معاندِ ضد انقلاب داده و ضمن اینکه خط بطلانی بر طرح ایجاد ناامنی در جامعه کشیدند، طومار اشرار و طراحان آشوب را هم در هم پیچیدند.
وی با بیان اینکه شاهد حضور اقشار مختلف مردم با سلایق مختلف در این راهپیمایی هستیم، گفت: پیام این حضور باشکوه مطالبه عمومی ‌در راستای برخورد قاطع امنیتی و قضایی با مُخلان نظم و امنیت جامعه است و این حضور حماسی به معنای همراهی و همبستگی مردم با نظام اسلامی ‌است.
غیاثی بیان کرد: با اقدامات مؤثر امنیتی و قضائی و همراهی مردم با نیروهای اطلاعاتی، اکنون شاهد امنیت پایدار و آرامش در سراسر استان فارس هستیم.
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: با هر فرد یا جریانی که به دنبال خدشه‌دار کردن امنیت جامعه باشد به شدت برخورد می‌کنیم و برخورد قاطع با این اشرار فرصت‌طلب که امنیت عمومی ‌را هدف گرفته بودند، صورت خواهد گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی