[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

آخرین وضعیت سنگ‌نورد ۸ساله‌ای که سقوط کرد، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون کوهنوردی می‌گوید که آرمان غیاثی وضعیت خوبی دارد و شرایطش روز به روز در حال بهبود است.
رضا زارعی، رئیس فدراسیون کوهنوردی درباره وضعیت آرمان غیاثی، کودک سنگ‌نورد ۸ ساله که دچار حادثه شده و از دیواره سنگ‌نوردی سقوط کرده بود، گفت: با پدر آرمان صحبت کردم. شرایط او بهبود پیدا کرده است و خانواده او در حال کاردرمانی و فیزیوتراپی برای آرمان هستند. شرایط آرمان به امید خدا خوب خواهد شد و همچنین خانواده او در شرایط روحی خوبی قرار دارند.
او درباره تخلفات صورت گرفته در این حادثه اظهار کرد: در زمینه تخلفات رسیدگی‌های لازم انجام شده است؛ اما هنوز ابلاغی نداشته‌ایم. تاجایی که می‌دانم دادگاه هم در خصوص پیگیری این مسئله تشکیل شده است و اعتراضاتی هم از جانب خانواده او به دادگاه صورت گرفته است. جلسه کارشناسی سه‌نفره‌ای با حضور آقای نصر، رئیس هیئت کوهنوردی اصفهان انجام شده و من با نصر صحبت‌هایی داشتم. همچنین هیئت استان اصفهان با خانواده او جلسه‌ای برگزار کرد و فکر می‌کنم در این هفته نظر کارشناسی به دادگاه هم ارائه شود.
او در خصوص پیگیری‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون گفت: کمیته انضباطی استان اصفهان بررسی‌های لازم را انجام داده و لیستی را در اختیار وزارت ورزش قرار داده است و تاکنون کارشناسان وزارت ورزش در حال پیگیری و تحلیل هستند. جلساتی بین وزرات ورزش و فدراسیون انجام شده است؛ ولی نتیجه آن هنوز ابلاغ نشده است. این معطلی به دلیل این است که باید براساس قوانین حکمی ‌صادر شود تا کاری خلاف مقررات حقوقی صورت نگیرد.
او در پایان گفت: شرایط آرمان غیاثی بهتر شده و در حال درمان است و پزشکان و خانواده او امید دارند شرایطش روز به روز بهتر شود.
روز جمعه ۲۹ شهریورماه و در جریان مسابقه‌ای بدون مجوز در سالن ایثار فولادشهر، آرمان غیاثی، کودک سنگ‌نورد ۸ ساله از ارتفاع زیاد سقوط کرد و دچار آسیب جدی شده و به کما رفته بود. همچنین او در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان الزهرا(س) اصفهان بستری بوده است و بعد از یک ماه از این جریان از بیمارستان مرخص شده و اکنون تحت درمان در خانه است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی