[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

مسئله موشک‌های ایران باید از طریق دیپلماسی حل شود، روزنامه شیراز نوین

وزیر مشاور امارات در امور خارجه با طرح ادعایی علیه ایران و در حالی‌که مقامات کشورمان همواره تأکید دارند توان موشکی ایران به‌طور مطلق و تحت هرشرایطی قابل مذاکره با هیچ شخص یا کشوری نیست، گفت که مسئله موشک‌های بالستیک ایران باید از طریق دیپلماسی مشترک منطقه‌ای حل شود.
به گزارش ایسنا به نقل از الیوم السابع، انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور‌خارجه (شنبه)  در سخنرانی خود در کنفرانس منامه آن چه آن را سیاست‌های توسعه‌طلبانه ایران ‌می‌نامید را یکی از دلایل بی‌ثباتی در منطقه خواند.
وی گفت: مسئله موشک‌های بالستیک ایران باید از طریق دیپلماسی مشترک منطقه‌ای ‌حل شود. قرقاش همچنین در صفحه توییتر خود کنفرانس منامه را مهم‌ترین تریبون برای روابط بین‌المللی توصیف کرد.
به گزارش ایسنا پیش از این نیز خالد بن احمد، وزیر خارجه بحرین و عادل الجبیر، وزیر مشاور عربستان در امور خارجه در کنفرانس منامه ادعاهای بی اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.
این سخنان درحالی است که سیاست جمهوری اسلامی ایران همواره تلاش برای برقراری صلح و ثبات و امنیت در منطقه بوده و مقامات کشورمان از جمله محمد‌جواد‌ظریف بارها خواهان امضای معاهده عدم تعرض به همسایگان شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی