[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: ملت با تمام قوا از تصمیمات درست مسئولان و رهبری حمایت می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به تصمیم اخیر سران قوا برای سهمیه‌بندی بنزین خطاب به آنانی که می‌خواستند از این مسئله سوء‌استفاده کنند؛ یادآور شد: تصمیم درست می‌گیریم و اگر تصمیمی اشتباه داشته‌باشد، آن را اصلاح می‌کنیم.
به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح شنبه در گردهمایی بسیجیان وزارت دفاع که در مجموعه ورزشی ساصد برگزار شد، با بیان اینکه «توفیق حضور در بسیج از مهم‌ترین توفیقات الهی است که یک انسان از آن بهره‌مند می‌شود»، اظهار کرد: بسیج مولود مبارک، کوثر و تعیین کننده انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که به اذعان متفکرین مهم‌ترین پدیده قرن بیستم است؛ چراکه خارج از همه محاسبات سیاستگذاران در زمانی به وقوع پیوست که تصور آن ممکن نبود.
وی افزود: در دهه پنجاه و در زمانی که در دنیا جنگ سرد حاکم بود و امپریالیسم غربی و کمونیسم شرقی در دنیا حاکم بود، تصور برخاستن انقلابی با شعار نه شرقی، نه غربی امکان ناپذیر بود، اما به لطف خدای متعال این انقلاب به رهبری امام خمینی انجام شد.
وزیر دفاع بسیج را شجره طیبه انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت:  بسیج فراتر از عادت سازماندهی به شکل دیگری ایجاد شد ‌و در دل طوفان حوادث در تاریخ ۵ آذر ۵۸ شکل گرفت و از همان روز در عین حال که در حال آموزش و سازماندهی بود و عهده‌دار مأموریت مهمی از سوی امام راحل شد.
وزیر دفاع با اشاره به تصمیم سران قوا در خصوص سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین افزود: ما تصمیم می‌گیریم و این تصمیم موجب انسجام ملت و مسئولان نظام اسلامی شد و سران قوا با هم امضا کردند و رهبری حکیم، شحاع و بسیجی جانباز انقلاب به موقع و هوشمندانه از تصمیم مهم سران قوا حمایت کردند و به دشمنان این پیام را دادند که ما تصمیم می‌گیریم، تصمیم درست می‌گیریم و اگر تصمیمی اشتباه داشته‌باشد، آن را اصلاح می‌کنیم، اما زنده‌ایم، پویاییم و شما همانگونه که با فشار حداکثری نتوانستید ما را به تصمیم‌گیری وادار کنید، نخواهید توانست ما را در تصمیم‌گیری فلج کنید.
امیر حاتمی گفت: ملت با تمام قوا و هوشمندی از تصمیمات درست مسئولان و رهبر معظم انقلاب حمایت می‌کنند و ما در جنگ اقتصادی نیز که جنگ مهمی است و امروز در آن قرار داریم با اتکا به روحیه و تفکر بسیجی پیروز خواهیم شد و آرزوی تسلیم شدن را در دل دشمنان خواهیم گذاشت.
وی در پایان تصریح کرد: امروز از هر زمان دیگری مطمئن‌تریم و باور قوی‌تری داریم که باید روحیه و تفکر بسیجی در جامعه‌مان حاکم باشد در آن صورت است که می‌دانیم در درون ملت ایران قدرت دفاعی مستحکم، زنده و پویایی پدید می‌آید که هیچ کس یارای مقابله با آن را نخواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی