[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

استاندار فارس: باید از اقتصاد تک محصولی فاصله بگیریم، روزنامه شیراز نوین

شیراز_ استاندار فارس شرط برون رفت از مشکلات مختلف نظیر مسائل اقتصادی را ایجاد هم‌افزایی در جامعه دانست.
به گزارش خبرنگار مهر، عنایت الله رحیمی شنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه فارس بیان کرد: دولت راه‌حل‌های ‌مختلفی برای برون رفت از اقتصاد تک محصولی در نظر گرفت و یکی از این طرح‌ها ‌نیز طرح مدیریت مصرف بنزین است. 
عالی‌ترین مقام دولت در فارس متذکر شد: این طرح تنها به دنبال توزیع مجدد درآمد میان اقشار کم درآمد است و این تصمیم بزرگ اقتصادی منجر به گشایش‌های‌خوبی در کشور‌می‌شود. 
وی ابراز کرد: شرایط جنگ اقتصادی در جامعه وجود دارد پس زیرساخت‌های این جنگ باید در جامعه وجود داشته‌باشد و مسائل باید بیشتر از گذشته مورد توجه واقع شود تا با افزایش تاب‌آوری اجتماعی به دنبال بهبود شرایط جامعه باشیم. 
استاندار فارس  متذکر شد: افرادی که به دنبال ایجاد مشکل در جامعه هستند باید بدانند که تنها هم‌افزایی در جامعه‌ می‌تواند شرایط را در جامعه بهبود دهد و اگر به دنبال پیروزی در جنگ اقتصادی هستیم باید شرایط پیروزی هم فراهم شود.
رحیمی در خصوص رخدادهای چند روز اخیر در شیراز نیز بیان کرد: اتفاقاتی در استان افتاد که شاهد ایجاد ناراحتی در استان فارس بودیم و امید است خسارت‌ها‌ در فارس به سرعت برطرف شود. 
وی افزود: خدمت‌رسانی در حال انجام است اما آسیب هایی که به مردم رسیده و تخریب‌ها ‌باعث مشکل برای مردم شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی