[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

۱۵هزار برنامه در هفته بسیج برگزار‌می‌شود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس ضمن تبریک هفته بسیج، از برگزاری بیش از ۱۵هزار برنامه به این مناسبت در سراسر استان فارس خبر داد.
سرهنگ پاسدار علی‌محمد محمدی با اشاره به برگزاری ۱۵هزار و ۶۸ برنامه به‌مناسبت هفته بسیج در سراسر استان فارس، تجمع ۱۰ هزار نفری بسیجیان شیراز، برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری، آیین‌های بزرگداشت و تکریم پیشکسوتان و معرفی الگوهای برتر بسیج، برگزاری مراسم نمادین اعطای پرچم گام دوم انقلاب و اردوهای جهادی بسیج را از برنامه‌های شاخص این هفته عنوان کرد.
وی با بیان اینکه ۸۳۱ ویژه برنامه شاخص به‌مناسبت هفته بسیج در استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: هفته بسیج در سال‌جاری با چهل سالگی بسیج مقارن شده و به همین دلیل شعار محوری این هفته «بسیج، چهل‌سال خدمت، جهاد و شهادت» انتخاب شده است.
محمدی با بیان اینکه بسیج پرچم‌دار خدمت‌رسانی به اقشار مختلف جامعه در عرصه‌های گوناگون است، افزود: میزهای خدمت هم‌زمان با هفته بسیج و با حضور مشاوران و حقوقدانان بسیجی و درمانگاه تخصصی نیز با حضور پزشکان بسیجی به عموم مردم خدمات رایگان اجتماعی و پزشکی ارائه خواهند کرد. معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس با بیان اینکه یادواره‌های شهدا در هفته بسیج با محوریت و موضوع اولین شهدای بسیجی در شهرستان‌های استان فارس برگزار می‌شوند، خاطرنشان کرد: برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوعات «بسیج، چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» و «تبیین نقش بسیج در گام دوم» از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته بسیج هستند. محمدی همچنین هفته بسیج را هفته تبلور روحیه جهادی و انقلابی توام با بازخوانی تفکر و مدیریت بسیجی دانست و گفت: این هفته بهترین فرصت برای شناخت، معرفی و پاسداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی کشور است. او ادامه داد: همان‌طور که سایر قوای مسلح محافظ انقلاب اسلامی هستند، بسیج هم دژ مستحکمی برای حفاظت از انقلاب اسلامی است البته این مراقبت و حفاظت تنها جنبه نظامی ندارد بلکه صیانت از انقلاب اسلامی و کشور در همه زمینه‌هاست. معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس به وقایع چند روز اخیر هم اشاره و اظهار کرد که بسیج سرافرازانه در کنار سایر نیروهای امنیتی نقش بی‌بدیل و مؤثری در مقابله با اشرار و خسارت‌زنندگان به اموال عمومی ایفا کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی