[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

مبتکر جهرمی تست دو نفره آمادگی جسمانی طراحی کرد، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- یکی از پرسنل اورژانس جهرم «تست دو نفره آمادگی جسمانی» در سازمان اورژانس کشور طراحی و ثبت کرد که رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم معتقد است برای نخستین بار در جهان و ایران است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم یکشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: تست دو نفره آمادگی جسمانی را حسین خدامی جهرمی، دبیر کمیته سلامت اورژانس کشور از  پرسنل دانشگاه علوم پزشکی جهرم طراحی کرد.
محمد رحمانیان اظهار کرد: این طرح در هفتمین المپیاد علمی و مهارتی فوریت‌های پزشکی کشور رونمایی و با استقبال حداکثری در این المپیاد مواجه شد.
وی ابراز کرد: این تست ترکیبی و تخصصی با هدف سنجش آمادگی جسمانی نیروهای مأمور به خدمت در حوزه اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی(صحنه حوادث) مورد استفاده قرار می‌گیرد. رحمانیان گفت: برای اجرای تست دو نفره آمادگی جسمانی در هفتمین المپیاد علمی و مهارتی فوریت‌های پزشکی کشور، ۱۰۰نفر در قالب ۵۰ تیم دو نفره شرکت کردند که تیم فوریت‌های پزشکی کرمانشاه با رکورد ۱ دقیقه و ۶ ثانیه توانستند بدون آسیب‌دیدگی،  نفر اول این آزمون عملی در این المپیاد شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم اضافه کرد: تست آمادگی جسمانی در حوزه اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی در دنیا به صورت تک‌نفره انجام می‌شود که برای اولین بار طراحی این تست به صورت دونفره توسط پرسنل دانشگاه علوم پزشکی جهرم و ثبت آن با نام وی در سازمان اورژانس کشور رویکرد و افتخار جدید در حوزه سلامت است. هفتمین المپیاد علمی و مهارتی فوریت‌های پزشکی کشور در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی