[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

مدافعی که معادلات استراماچونی را به هم زد، روزنامه شیراز نوین

با آماده شدن مدافع باتجربه تیم استقلال، معادلات سرمربی آبی پوشان در خط دفاعی این تیم به هم می‌خورد. آبی پوشان در حالی در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفته‌اند که در خط دفاعی آنها اغلب ترکیب دانشگر، غلامی ‌و یزدانی به کار گرفته شده است؛ این در حالی است که آبی پوشان یک مدافع مهم دیگر به اسم روزبه چشمی‌ دارند که بازی‌های ابتدای این فصل را به دلیل عدم آمادگی بدنی و بازی‌های اخیر این تیم را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست داد. تعطیلات دو هفته‌ای لیگ برتر بهترین فرصت برای روزبه چشمی‌ بود تا نه تنها مصدومیت را به طور کلی به فراموشی بسپارد، بلکه از نظر بدنی هم به شرایط کاملاً مطلوب و ایدئال برسد. آماده شدن کامل چشمی ‌تبدیل به دغدغه‌ای شیرین برای استراماچونی شده که حالا باید از بین ۴ مدافع آماده، بهترین‌ها را انتخاب کند.
هرچند روزبه چشمی ‌می‌تواند در خط میانی هم کارایی خوبی داشته باشد، اما باتوجه به شکل‌گیری یک زوج هماهنگ از علی کریمی ‌و مسعود ریگی، بعید است سرمربی آبی‌ها دست به تغییر در این منطقه از زمین بزند.
آبی پوشان در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، امروز میهمان نساجی هستند و باید دید استراماچونی برای چگونگی استفاده از همه داشته‌هایش چه برنامه‌ای دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی