[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

بازگشت جایگاه‌های سوخت به مدار توزیع ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس اعلام کرد که بخشی از جایگاه‌های سوخت آسیب‌ دیده شیراز به مدار بازگشته و طی روزهای آینده هم مابقی جایگاه‌ها فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.
امیر بنی‌کریمی دوشنبه 4 آذر در جمع خبرنگاران با اشاره به بازگشت شرایط عادی سوخت‌رسانی در کلانشهر شیراز گفت: در پی حوادث اخیر، تعدادی از جایگاه‌های عرضه سوخت در برخی نقاط استان به ویژه شهر شیراز متحمل خسارت‌هایی شدند که با ارائه تمهیدات لازم، هم‌اینک تعدای از این جایگاه‌ها در حال ورود مجدد به مدار سوخت‌رسانی هستند.
بنی‌کریمی از صبر و شکیبایی شهروندان در استان فارس به ویژه شیرازی‌ها که در برخی روزها مجبور به تحمل شرایط سخت حضور در صف‌های انتظار جایگاه‌های سوخت بودند، قدردانی و اضافه کرد: بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور، متأسفانه تعدادی از جایگاه‌های شهر شیراز توسط افراد آشوبگر مورد آسیب و خسارت قرار گرفت و موجب شد تا برخی از نقاط شهر مرد‌م برای دریافت سوخت با مشکل مواجه شوند.
او با اشاره به برآورد میزان خسارت‌های وارد شده به جایگاه‌ها بین 30 تا 80 درصد، عنوان کرد: با ارائه تمهیدات لازم توسط مقامات کشوری و استانی، تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی مجدد جایگاه‌ها تأمین شده و در اختیار جایگاه‌داران قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس یادآور شد: در حال حاضر روند سوخت‌رسانی در سطح استان و شهر شیراز روان و عادی شده و مالکان مجاری عرضه با حداکثر توان در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی