[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۴
  • دوره جدید

ثبت‌نام از متقاضیان کارشناسی بدون آزمون آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون تا  30 دی‌ماه با مراجعه حضوری داوطلبان به مراکز و واحدهای این دانشگاه ادامه دارد.
دکتر محمدحسن صیف افزود: دراین مرحله علاوه بر متقاضیانی که در آزمون سراسری سال 1398 ثبت‌نام نموده‌اند، سایر علاقه‌مندان به تحصیل نیز ‌می‌توانند برای ورود به مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام‌نور ثبت‌نام نمایند.
وی با بیان اینکه مدرک دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور، دارای ارزش استخدامی و همچنین ادامه تحصیل در خارج از کشور است، اضافه کرد: شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه‌های‌شهریه بگیر بسیار پایین‌تر است درعین حال امکان پرداخت کل شهریه دانشجو به صورت وام قرض‌الحسنه نیز وجود دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس همچنین یادآور شد: داوطلبانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون سراسری سال 98 (مرحله شهریورماه)‌ می‌باشند، چنانچه در این مرحله ثبت‌نام و ادامه تحصیل نمایند، قبولی اولیه آنها در شهریور ماه لغو می‌شود.
دکتر صیف هزینه خرید کارت اینترنتی ثبت‌نام را  275هزار ریال عنوان کرد و افزود: هر داوطلب می‌تواند صرفاً در یک کدرشته محل ثبت‌نام نماید.
وی اضافه کرد: داوطلبانی که حداکثر تا 30‌بهمن‌ماه موفق به اخذ مدرک دیپلم نظام جدید(3-3-6)، پیش دانشگاهی و یا کاردانی شوند، مجاز به ثبت‌نام در این دوره و برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری (بهمن ماه) می‌باشند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس درباره مدارک مورد نیاز ثبت‌نام نیز اظهارداشت: داوطلب در زمان ثبت‌نام‌ می‌بایست، اصل شناسنامه و کارت ملی، اصل مدرک دیپلم 3-3-6/ پیش‌دانشگاهی یا کاردانی، رسید تأییدیه تحصیلی و سه قطعه عکس پرسنلی به همراه داشته‌باشد.
دکتر صیف، تحصیل ارزان و با کیفیت برای علاقه‌مندان به تحصیل را از مزایای دانشگاه پیام نور برشمرد و با تأکید بر اختیاری بودن حضور دانشجو در کلاس‌های‌ دروس نظری و شهریه مناسب نسبت به سایر دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: علاوه براین مزایا، دانشجویان دانشگاه پیام نور‌ می‌توانند  محل سکونت خود را به عنوان حوزه امتحانی برای امتحانات پایان ترم انتخاب نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی