[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌ فارس آماده همکاری با سپاه فجر فارس است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای ‌استان فارس با ارسال پیامی به فرمانده سپاه فجر استان فارس هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: این دانشگاه آماده هرگونه همکاری با سپاه فجر استان فارس در زمینه‌های‌علمی و پژوهشی است. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس، دکتر محمد جامعی در پیام خود خطاب به سردار غیاثی  فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: هفته بسیج را خدمت حضرت‌عالی و تمام بسیجیان سلحشور و مقتدر استان فارس به ویژه دانشجویان و اساتید بسیجی تبریک و تهنیت عرض نموده و از مجاهدت‌ها‌ و جانفشانی‌های‌همکاران زحمتکش شما به ویژه پاسداران گمنام و بسیجیان حافظ امنیت که در اغتشاشات اخیر با جان و دل پا به میدان گذاشته و ضمن سرکوب کردن آشوبگران، امنیت را در جای جای استان پهناور فارس به ویژه کلان شهر شیراز برقرار نمودند، قدردانی ‌می‌نمایم. جامعی بیان کرد: شجره طیبه بسیج به عنوان یادگار 40 ساله امام راحل (ره) امروز به یاری خداوند متعال و به مدد و همت بسیجیان غیور و جان برکف، به درختی تنومند برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده و ارکان و اقشار آن در عرصه‌های‌مختلف خوش درخشیده و در راه اعتلاء و پویایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز توانمندتر از گذشته ظاهر شده‌اند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس خاطرنشان کرد: همه ما به بودن «بسیج» افتخار‌می‌کنیم و وجود آن را در نهادهای مختلف به ویژه دانشگاه‌ها‌ و مراکز علمی و آموزشی یک فرصت برای رشد و تعالی جوانان در عرصه علمی و پژوهشی دانسته و بر این باوریم حضور نهاد مقدس بسیج در دانشگاه‌ها‌علاوه بر ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های‌فرهنگی و انقلابی به خوبی ‌می‌تواند در عرصه پژوهش و رسیدن به قله‌های‌افتخار علمی تأثیرگذار باشد.
وی تصریح کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس با دارا بودن بیش از 13 هزار دانشجو و 14 دانشکده در شهرستان‌ها به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی مهارت محور در استان فارس، آماده هرگونه همکاری با سپاه فجر در زمینه‌های‌مختلف علمی و مهندسی است تا تجربه‌های ‌موفق و ظرفیت‌های‌ آن را در اختیار این نهاد مقدس و ارزشی در بین اقشار مختلف بسیج قرار دهد.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای تمام بسیجیان گفت: امیدوارم همواره سبب پیشرفت نظام و اعتلای کشور عزیزمان ایران اسلامی باشید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی