[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

تسهیلات ویژه پست برای ارسال تولیدات صنایع دستی، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس مدیرکل پست استان فارس گفت: پست برای ارسال تولیدات صنایع دستی فارس به استان‌های کشور و خارج از مرزها تسهیلات ویژه‌ای پیش‌بینی کرده است.
محسن‌مفتح سه‌شنبه ۵ آذر در جمع خبرنگاران گفت: این طرح در راستای معرفی فرهنگ و هنر این خطه اشتغالزایی، کمک به رونق تولید، تبیین پتانسیل و ظرفیت‌های هنرمندان استان فارس اجرایی می‌شود .
او ادامه داد: مجموعه پست فارس این آمادگی را دارد که تولیدات انواع صنایع دستی شیراز و شهرستان‌های استان را در کوتاه‌ترین زمان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نوین به مقصدهای تعیین شده برساند.
وی تأکید کرد: براساس بررسی‌های انجام شده گردشگران داخلی و خارجی به خرید محصولات صنایع دستی علاقه‌مند هستند و مجموعه پست فارس آمادگی دارد در ارسال آن نقش‌آفرینی کند.
مفتح افزود: پست براین باوراست که با حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی در بازاریابی و صادرات‌ می‌تواند نقش خود را در اقتصاد استان به نحو مطلوبی ایفا کند.
مدیرکل پست فارس با اشاره به اینکه صنایع دستی مزیتی اقتصادی و بخشی از هویت و اصالت استان است که در برنامه‌ای‌هدفمند وحمایت‌های ‌اصولی‌در تولید ثروت و اشتغالزایی می‌تواند تحول‌آفرین باشد، گفت: براساس آمار هم اینک ۸۰ رشته صنایع دستی دراستان فارس وجود دارد که تولیدات آن قابل صادرات است.
مفتح افزود: صنایع دستی فارس سابقه چندین ساله دارد و پست برای معرفی آن به جهانیان آماده هرگونه همکاری است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی