[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

سردار غیب‌پرور: سپاه و بسیج نباید در انتخابات هزینه هیچ جناحی شوند، روزنامه شیراز نوین

ایلنا: رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: اگر بسیج قدرت و زبان مطالبه‌گری نداشته باشد، کاری از پیش نخواهیم برد و مطالبه بدون برنامه نیز بی معنا است.
سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با مسئولان و کارکنان این سازمان با اشاره به زندگینامه شهدای شاخص سال ۱۳۹۶۶ کشور گفت: چقدر نسبت به این بزرگواران دستان ما در پیشگاه خداوند متعال خالی است و واقعاً شهدا در درگاه الهی سعادتمند شدند. 
او با تبریک سال جدید و در راستای معرفی برنامه‌های بسیج در سال ۱۳۹۶ اظهار داشت: برنامه‌های بسیج با برنامه‌های انقلاب اسلامی گره خورده است و تداوم انقلاب اسلامی به حضور دائمی نیروهای انقلاب در صحنه‌های گوناگون مشروط است و بسیجیان از زمان جنگ تحمیلی تاکنون این را ثابت کرده‌اند. 
غیب‌پرور تاکید کرد: ما باید با انرژی مضاعف کار کنیم چراکه تهدیدات انقلاب اسلامی هر روز پیچیده‌تر و خطرات آن بیشتر می‌شود و باید متناسب آن خود را بروز دهیم. 
او با اشاره به ضرورت اعتلای بسیج گفت: ما نباید صرفاً به ابلاغیات اکتفا کنیم و اگر به فهم مسئولیت خود دست پیدا کنیم و به یک اعتماد متقابل در میان اعضاء بسیج برسیم، این رمز موفقیت در جهت اعتلای بسیج و فرمایشات مقام معظم رهبری خواهد بود. 
غیب‌پرور ادامه داد: لازمه اعتلای بسیج توجه به اثر بخشی برنامه‌ها است، برنامه‌ای که اثرات مثبت آن را در میان جوانان و آحاد جامعه مشاهده کنیم. 
او با تاکید بر اهمیت کارآمدی برنامه‌های بسیج گفت: برای اثربخشی در برنامه‌ها و اهداف بسیج باید هم‌افزایی داشته باشیم، مهم این است که خروجی کار ما دلالت بر کارآمدی ما می‌کند و باید ثابت کنیم که ما یک مجموعه کارآمد هستیم که برای جهان اسلام حرف داریم و افق دید بسیج انقلاب اسلامی است.
غیب‌پرور با تاکید بر همکاری بین اقشار بسیج و بخش‌های مختلف دولت تصریح کرد: اگر بسیج قدرت و زبان مطالبه‌گری نداشته باشد کاری از پیش نخواهیم برد و مطالبه بدون برنامه نیز بی‌معنا است. اقشار بسیج باید همکار و مددکار دولت باشند و ما به دولت بگوییم که خاضعانه برای همکاری با دولت آماده‌ایم.
او در ادامه گفت: حیات و پیشرفت انقلاب اسلامی منوط به ایجاد روحیه مطالبه‌گری در مردم و آحاد جامعه است.
وی در پایان تاکید کرد: سپاه و بسیج نباید در انتخابات هزینه هیچ جناحی شوند و باید شاخص‌ها به صورتی به مردم معرفی شود که انتخاب اصلح و درست برای همگان میسر شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی