[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

برانکو اول طلب ۹۷۰ هزار یورویی‌اش را می‌خواهد!، روزنامه شیراز نوین

فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری با سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران به بن بست خورد.
آی اسپورت نوشت: مارک ویلموتس که به گفته امیرمهدی علوی، سخنگو و مدیر روابط عمومی ‌فدراسیون فوتبال قبل از باخت ایران مقابل عراق به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود درخواست فسخ قراردادش را کرده بود، حالا در آستانه خداحافظی از تیم ملی فوتبال ایران است. مارک ویلموتس که به هیچ وجه نتوانست انتظارات را برآورده کند برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران مقابل عراق، در ترکیه ماند تا چمدان پر از پول فدراسیون را دریافت کرده و سپس به تهران سفر کند.
رفتاری که پس از باخت تیم ملی مقابل عراق هم ادامه پیدا کرد. ویلموتس رفتن را به ماندن در تهران و پاسخگویی به ابهامات ترجیح داد تا فدراسیون فوتبال برای خروج از مظان اتهام فوتبالدوستان ایرانی اقدام به نامه نگاری با وی برای حضور در تهران کند. مرد آرام بلژیکی هم اعلام کرد فدراسیون فوتبال به تعهدات خود عمل نکرده است و ادامه همکاری با این وضعیت در ایران اسف‌بار است.
فدراسیون فوتبال هم که منتظر بهانه ای برای اتمام همکاری با مارک ویلموتس بود شب گذشته به معاونان حقوقی خود دستور داد پیگیر فسخ قرارداد با رعایت تمام بندهای حقوقی باشند. فدراسیون فوتبال در حالی تصمیم به قطع همکاری با ویلموتس گرفت که شنیده شده می‌خواهد سرمربی اسبق تیم ملی و فصل گذشته پرسپولیس را جانشین او کند.
برانکو ایوانکوویچ که بابت طلب 970 هزار یورویی اش از پرسپولیس رفت برای حضور روی نیمکت تیم ملی کاملاً مایل است؛ اما همه چیز را منوط به پرداخت مطالباتش از پرسپولیس و همچنین واریز مالیاتش کرده تا بتواند به ایران بیاید. رفتار برانکو برای آمدن به ایران مشابه همان کاری است که پنج سال پیش با پرسپولیس کرد. به مسئولان وقت پرسپولیس اعلام کرد مالیات مانده از دوران سرمربیگری در تیم ملی را پرداخت کند تا قراردادش را امضا کند.
برانکو در دومین دیدار خود با سفیر ایران در کرواسی که به درخواست دو طرف دور از چشم رسانه‌ها در زاگرب رقم خورد اعلام کرده هر وقت پولش آماده باشد به ایران می‌آید. برانکو پاسخ مثبت خود را مشروط به بدهی پرسپولیس کرد؛ پولی که وزارت ورزش مجبور به پرداخت آن است تا پروفسور بتواند بار دیگر سکان هدایت ملی‌پوشان را بر عهده بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی