[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

برانکو بهترین جانشین برای ویلموتس است، روزنامه شیراز نوین

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران ضمن اشاره به این موضوع که در شرایط فعلی برانکو به مراتب بهتر از ویلموتس است درباره عملکرد پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس با کالدرون مریض است.
بیژن ذوالفقارنسب در خصوص احتمال حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران به جای مارک ویلموتس گفت: چند روزی است که جامعه فوتبال درگیر این موضوع شده است که نشان می‌دهد تیم ملی هنوز هم برای مردم مهم است. فدراسیون فوتبال بدون شک از عملکرد مارک ویلموتس راضی نیست. به همین خاطر دنبال جایگزین مناسب برای اوست.
مربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه ادامه داد: من هم با فدراسیون‌نشینان موافقم که او عملکرد خوبی نداشت. نبودن او در ایران و عدم شناخت نسبت به بازیکنان تیم ملی نشان می‌دهد او انگیزه ای برای کار کردن نداشت. مقایسه او با کارلوس کی روش بسیار اشتباه است. او نه برنامه‌ای برای ادامه کار نداشت، نه تلاشی برای شناخت از لیگ فوتبال ایران می‌کرد. بدون اطلاع از فوتبال ایرانی آمد و بدون اطلاع هم ترکیب تیم را تعیین می‌کرد.
وی درباره لزوم تغییر در کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: این تیم چاره ای ندارد که مربی باصلابتی را روی نیمکت داشته باشد. برانکو ایوانکوویچ در این مقطع زمانی و شناخت دوجانبه‌ای که دو طرف از همدیگر دارند، بهترین گزینه است. ویلموتس از بازیکنان موجود خود در تیم ملی هم شناخت نداشت، چه برسد به بازیکنان ایرانی. به همین خاطر باید بگویم برانکو به مراتب بهتر از اوست. او می‌تواند بازیکنان فعلی تیم ملی را متقاعد کند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد این تیم با گابریل کالدرون نیز اظهارنظر کرد و گفت: کالدرون شخصیت ورزشی تمام عیار را ندارد. یک مربی نیاز به مدیریت دارد اما چنین چیزی را از او نمی‌بینیم. او شاید خیلی تلاش کند؛ اما به هیچ وجه انرژی مثبت در تیمش ایجاد نمی‌کند. بسیار درونگراست و بازیکن نمی‌تواند با او ارتباط بگیرد. کالدرون باید مثل یک پدر برای بازیکنان پرسپولیس باشد. کالدرون از لحاظ فنی نیز هنوز نمی‌داند وحید امیری و علی علیپور چطور می‌تواند بالاترین بازدهی را داشته باشد.
وی در پایان تأکید کرد: پرسپولیس مریض است و نیاز به یک بازنگری ویژه دارد. باید درباره سرمربی‌اش واقعیت را بگویم. کالدرون به درد پرسپولیس نمی‌خورد و بهتر است هرچه زودتر تصمیم جدی درباره ادامه همکاری با او گرفته شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی