[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

وزیر صنعت: ۲ هزار واحد صنعتی راکد به مدار تولید برمی‌گردند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایرنا، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال جاری حدود دو هزار واحد صنعتی راکد با کمک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به مدار تولید برمی‌گردند.
رضا رحمانی، روز جمعه در حاشیه افتتاح نخستین واحد صنعتی تولید محصولات آشپزخانه و ساختمانی با تکنولوژی نوین کشور در شهرک صنعتی نکاء در شرق مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: در حال حاضر تعداد زیادی از این واحدهای صنعتی راکد از جمله ۷۰ واحد در استان مازندران وارد مدار تولید شده اند.
وی گفت: با برنامه‌ریزی، بقیه واحدهای راکد نیز با همکاری و مساعدت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به مدار برمی‌گردند و این کار باعث بازگشت نیروی انسانی به اشتغال می‌شود. وزیر صنعت افزود: راه‌اندازی واحدهای صنعتی و در مجموع فعالیت اقتصادی در شرابط فعلی به مثابه جنگ اقتصادی و عملیات‌های پیروزمندانه و کارکرد بسیجی است و همه ما باید به کارآفرینان به عنوان پیشگامان این خط مقدم جنگ اقتصادی کمک کنیم. رحمانی، تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان‌های کشور را راهکاری مناسب برای حمایت از تولید و برگشت واحدهای مشکل‌دار به چرخه تولید بیان کرد.
وزیر صنعت، اولویت کاری وزارتخانه متبوع خود را در سال جاری رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی به خصوص واحدهای راکد و نیمه‌فعال دانست و از رسانه‌ها از جمله رسانه ملی خواست واحدهای بزرگ صنعتی را که بازگشت به تولید داشتند در شرایط فعلی به مردم، به خصوص جوانان معرفی کنند.
رحمانی گفت: معرفی این واحدهای فعال به مردم باعث ایجاد روحیه نشاط و امید در بین آنان، به ویژه جوانان خواهد شد.
وزیر صنعت همچنین پیش از افتتاح این واحد صنعتی از شرکت سهامی‌ چوب و کاغذ مازندران واقع در شهر ساری بازدید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی