[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

وام ۱۰۰۰میلیاردتومانی بانک مسکن برای مسکن مهر با سود ۲۴درصد، روزنامه شیراز نوین

مقام مسئول طرح مسکن مهر گفت: ۱۰۰۰میلیارد تومان تسهیلات با سود ۲۴درصد از سوی بانک مسکن در اختیار شرکت عمران پردیس قرار می‌گیرد و از محل این وام برای آماده‌سازی، محوطه‌سازی، تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر و... هزینه می‌شود.
‏‎علی‌اصغر جاودان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به این‌که 1000 میلیارد تومان تسهیلات با سود 24درصد از سوی بانک مسکن در اختیار شرکت عمران پردیس قرار می‌گیرد، اظهار کرد: از محل این وام برای آماده‌سازی، محوطه‌سازی، تکمیل زیرساخت‌های مسکن مهر و... هزینه می‌شود. همچنین یک وام 500میلیاردتومانی با سود 4درصد نیز برای پردیس در نظر گرفته شده که به‌محض تخصیص در پروژه‌ها تزریق خواهد شد.
‏‎وی ادامه داد: بازپرداخت وام 1000میلیاردتومانی از منابع داخلی شرکت عمران پردیس انجام خواهد گرفت.
‏‎وی با یادآوری رویکرد مثبت و روبه‌جلوی وزارت راه و شهرسازی طی یک سال اخیر در خصوص طرح ملی مسکن مهر، افزود: با توجه به اراده و عزم وزارت راه و شهرسازی در خصوص تکمیل پروژه‌های مسکن مهر خوشبختانه موانع موجود در خصوص تأمین منابع مالی برطرف شده است.
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با قدردانی از صبوری متقاصیان مسکن مهر پردیس گفت:‌ این صبر و شکیبایی برای ما قابل احترام بوده، در برابر همه مالکان سر تعظیم فرود می‌آوریم و از ایثار آنها در طول این سال‌ها سپاسگزاریم.
‏‎جاودان‌فر با بیان اینکه «همه امور اداری مربوط به قراردادهای 5برگی مسکن مهر و اتمام فرآیند انتخاب واحد متقاضیان انجام شده است» اضافه کرد: در ابتدای سال جاری 7000 متقاضی در پردیس داشتیم که واحد مسکن مهر برای تخصیص به آنها وجود نداشت، خوشبختانه موانع اداری و حقوقی این کار برطرف شده و هم‌اکنون تنها نیم درصد از مجموع متقاضیان پردیس انتخاب واحد نکرده‌اند.
‏‎وی با اشاره به این‌که مشکلات مربوط به پرینت و امضای قراردادهای مسکن مهر برطرف شده از تحویل قرارداد متقاضیانی خبر داد که امسال انتخاب واحد خود را انجام داده‌اند.
مدیر مسکن مهر پردیس افزود: تاکنون بالغ بر 50 هزار قرارداد 5برگی در اختیار متقاضیان مسکن مهر قرار گرفته و 20 هزار قرارداد نیز آماده تحویل است. متقاضیان پس از اخذ نوبت اینترنتی می‌توانند در روزهای اداری با مراجعه به مسکن مهر پردیس قراردادهای خود را دریافت کنند.
‏‎جاودان‌فر تصریح کرد: برخی متقاضیان تنها صورت جلسات انتخاب واحد مسکن مهر را به‌عنوان مدارک رسمی ‌واحد خود در اختیار دارند؛‌ به‌جهت جلوگیری از بی‌قانونی‌هایی که گزارش می‌شود، جعل این صورت جلسات در بازار بسیار زیاد شده است، در نتیجه از مالکان مسکن مهر که صورت جلسه تک‌برگی انتخاب واحد را در اختیار دارند می‌خواهیم هرچه سریع‌تر جهت تحویل قراردادهای 5برگی خود اقدام کنند.
‏‎به‌گفته وی، ضریب امنیتی این قراردادها بسیار بالاست و تا امروز خوشبختانه خبری مبنی بر جعل این قراردادها به ما گزارش نشده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی