[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

وزیر دفاع یمن: جنگ واقعی هنوز شروع نشده است، روزنامه شیراز نوین

وزیر دفاع یمن گفت: ارتش و کمیته‌های مردمی‌ یمن ابتکار عمل را در دست دارند و سلاح استراتژیک بازدارنده برای دفاع از کشور و حاکمیت آن در اختیار دارند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع یمن گفت: ارتش و کمیته‌های مردمی ‌یمن ابتکار عمل را در دست دارند و سلاح استراتژیک بازدارنده برای دفاع از کشور و حاکمیت آن در اختیار دارند.
وی افزود: جنگ واقعی میان ما و آنها هنوز شروع نشده است. این پیام را به کشورهای عضو ائتلاف ضد یمن که در رأس آنها رژیم صهیونیستی وجود دارد، می‌دهیم که امنیت آنها به ویژه در بُعد اقتصادی در گرو احترام به حاکمیت و ثبات امنیت ملی یمن است.
وزیر دفاع یمن تأکید کرد: امنیت و ثبات کامل باید برای یمن و اقتصاد ملی آن وجود داشته باشد و اگر این رخ ندهد، منافع اقتصادی بسیار بیشتر از آنچه برخی تصور می‌کنند آسیب خواهد دید.
وی درباره ادامه سکوت جامعه جهانی در قبال جنایات متجاوزان علیه یمن هشدار داد و گفت: این حق ملت ما است که در میان ملت‌های دیگر سربلند باشند. این را برای استفاده رسانه ای نمی‌گوییم. ما مجبور به دفع از ملت یمن که -با همه ابزار و اقدامات متجاوزکارانه کشته می‌شوند و دنیا فقط تماشا می‌کند بدون اینکه حرکتی انجام دهد- هستیم.
العاطفی در ادامه اعلام کرد: می‌گویند که دنیا دهکده کوچکی است و دهکده کوچک باید به خانواده یمنی توجه کند. اگر ملت یمن کشته می‌شوند و دهکده جهانی خواب است یا فقط تماشاگر اوضاع است، پس ما مجبور به دفاع از ملتمان که کشته می‌شوند و سوزانده می‌شوند، هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی