[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

نماینده داراب و زرین‌دشت از استاندار فارس حلالیت طلبید ، روزنامه شیراز نوین

حلالیت طلبی نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی ‌از استاندار فارس، از حاشیه‌های سفر روز پنجشنبه افتتاح طرح آبرسانی به داراب بود.
به گزارش ایرنا، عنایت‌الله رحیمی‌، استاندار فارس در آیین بهره‌برداری از طرح آبرسانی به داراب در پاسخ به درخواست حلالیت و بخشش از سوی رضا انصاری، نماینده داراب و زرین‌دشت در مجلس اظهار داشت: دکتر انصاری الحق و الانصاف از نیروهای منصف و پیگیر و پرتلاش هستند؛ هر چند در حق ما بعضاً ممکن است کم لطفی کرده باشند و بدون اطلاع اظهارنظری کرده باشند. البته من مطمئناً این نوع اظهار نظر را می‌بخشم و اعلام می‌کنم که به داراب کمتر از بقیه شهرستان‌ها توجه نشده است. 
رحیمی ‌در ادامه گفت: اظهار نظری که نماینده محترم کرده بودند واقعی نبود. این شهرستان را با توجه به توانمندی‌های تاریخی و کشاورزی به عنوان یک شهرستان ویژه دیده‌ایم و دولت و همه وزیران نگاه ویژه به شهرستان داراب دارند. از این نماینده عزیز هم تشکر می‌کنم که تلاش و پیگیری مجدانه داشتند تا فرمانداری ویژه در داراب تصویب شود.
رضا انصاری، نماینده داراب و زرین دشت پیش از سخنان استاندار فارس از او حلالیت خواست و گفت: زمانی که موضوع تقسیمات کشوری در استان فارس مطرح شد و نامی ‌از شهرستان داراب نبود، من بیانیه ای دادم که استاندار فارس قدری از این بیانیه دلخور شدند و همین‌جا در جمع مردم من طلب حلالیت و بخشش دارم؛ اما در تصویب فرمانداری ویژه برای شهرستان داراب جناب دکتر رحیمی، ‌استاندار فارس خیلی پیگیری و جدیت داشتند و تلاش‌های انجام شده قابل تقدیر است. این نماینده مجلس در بیانیه ای که پیش‌تر صادر کرد، از نادیده گرفته شدن داراب در مصوبه دهم مهرماه هیئت دولت در زمینه تقسیمات کشوری انتقاد کرده و مسئولیت آن را متوجه استانداری فارس دانسته بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی