[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

سرای فرهنگ مهربانی در آتش آشوب سوخت، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز گفت: در سراهای فرهنگ مهربانی از بدو راه اندازی تاکنون ۴۱۰ هزار قلم کالا مصرفی به نیازمندان اهدا شده است. 
به گزارش روابط عمومی ‌مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز، سرای فرهنگ مهربانی شماره 2 شیراز در پی اغتشاشات اخیر توسط آشوبگران به آتش کشیده شد؛ سرایی که در آن به نیازمندان محلات کم برخوردار، اقلام فرهنگی، کالاهای مصرفی منزل، البسه، دارو، مواد غذایی و جهیزیه هدیه می‌شد. در همین راستا، سید عبدالرضا دستغیب مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز اظهار داشت: آشوبگران بی‌رحمانه سرای فرهنگ مهربانی شماره 2 شهر شیراز را به آتش کشیدند تا خود را بیشتر به مردم معرفی کنند. مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز افزود: آن‌ها در ظاهر خود را حامی‌ و دلسوز مردم نشان می‌دادند؛ اما در عمل نشان دادند که خیانت‌کارانی بیش نبودند.
دستغیب خاطرنشان کرد: بنا به فرمایش گهربار قرآن کریم که می‌فرماید «و مکرو و مکرالله و الله خیرالماکرین»، این بار نیز تیر آن‌ها به سنگ خورد و به چنگال نیروهای خدوم امنیتی گرفتار شدند. وی افزود نیازمندان سرای فرهنگ مهربانی شماره 2 توسط نیروهای مردمی‌ به جهت کمک به نیازمندان و محلات کم برخوردار کوشک میدان، ده پیاله و... اداره می‌شد که توسط اغتشاش‌گران به آتش کشیده شد و درواقع مهربانی را سوزاندند. دستغیب خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک خیرین نیک‌اندیش، سرای مهربانی فرهنگ شماره 2 را بار دیگر بازسازی و احیا کنیم.
 در اغتشاشات اخیر شهر شهرستان شیراز، برخی در پوشش معترضان به گرانی بنزین، با آتش زدن بانک‌ها و ساختمان‌های اداری خسارات بسیاری به شهر و ساختمان‌ها وارد کردند؛ خساراتی که جبران آن میلیاردها تومان هزینه بر دست مردم و مسئولان گذاشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی