[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

شیرازی‌ها به دنبال شش امتیاز حیاتی ، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: دو مدعی جدی صعود به لیگ برتر، امروز برای بازگشت به صدرجدول لیگ یک در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف هم می‌روند.
فجرسپاسی در هفته پانزدهم رقابت‌ها، امروز از ساعت دو و ئانزده دقیقه بعد از ظهر در ورزشگاه شهید دستغیب به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت. این دو تیم از جمله تیم‌هایی هستند که در این فصل، صدرنشینی را تجربه کرده‌اند. فجر 4 هفته و مس یک هفته در صدر جدول بوده‌اند؛ ولی حالا با امتیاز مساوی در رتبه‌های چهارم و سوم قرار دارند.
فجر در 12 بازی گذشته خود هیچ شکستی را تجربه نکرده؛ اما از طرفی هم نتوانسته در 4 بازی گذشته خود طعم پیروزی را بچشد و با 4 تساوی پیاپی، سه پله سقوط را در هفته‌های گذشته تجربه کرده است. از طرفی، مس رفسنجان با هدایت محمد ربیعی، همانند فجر تنها در یک بازی شکست خورده و با 24 امتیاز تیم سوم جدول است.
آنها در آخرین بازی خود در زمین گل ریحان البرز با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند. نخستین شکست این تیم سه هفته قبل در بابل رقم خورد و مس با دو گل مغلوب رایکا شد. حمید گلزاری با شش گل زده بهترین گل‌زن این تیم است و فرزاد محمدی 4، مهرداد رضایی، فرشید پاداش و علی پورمحمد 2 گله‌های این تیم هستند. همچنین مسعود اسدی، محسن آذرباد، مهرداد آوخ، عیسی پرتو و بهروز افشار یک گل برای نماینده رفسنجان به ثمر رسانده اند.
در فجرسپاسی هم بابا محمدی چهار گله است، بهروز هوشمند سه گل به ثمر رسانده و میلاد غریبی و محمد امینی دو گله هستند. میلاد احمدی، محمدحسین کریم زاده، اسماعیل بابایی و امیر شبانی هم یک گله‌های فجر هستند.
تیم ربیعی پیش از این هم یک بار در هفته سوم به شیراز آمد و با پیروزی دو بر یک مقابل قشقایی، با دست پر به شهر خود بازگشت.
فجر امروز سومین میزبانی پیاپی خود را در شیراز انجام خواهد داد. آنها در هفته دوازدهم مقابل داماش در ورزشگاه حافظیه با تساوی یک بر یک متوقف شدند، سپس بازی‌های خود را به ورزشگاه شهید دستغیب منتقل کرده و در هفته سیزدهم برابر بادران به تساوی بدون گل رضایت دادند. بازی هفته چهاردهم این تیم که قرار بود شنبه هفته گذشته در ارومیه مقابل نود صدرنشین برگزار شود به تعویق افتاد و امروز سومین بازی پیاپی فجری‌ها در شیراز برگزار خواهد شد.
مهابادی امیدوار است تیمش بتواند روند تساوی‌ها را قطع کند. تیمی ‌که برای صعود تلاش می‌کند، در چهار هفته هشت امتیاز را از دست داده است؛ یعنی اگر در 4 بازی گذشته، فجر دو شکست و دو تساوی کسب کرده بود، می‌توانست در رتبه دوم جدول بایستد. اما در حال حاضر تیم گل ریحان البرز با یک بازی بیشتر و 28 امتیاز صدرنشین است.
در دیگر بازی مهم امروز، تیم قشقایی شیراز به مصاف همسایه خود در جدول رده بندی خواهد رفت. قشقایی با 12 امتیاز تیم چهاردهم جدول است و آرمان گهر با همین مقدار امتیاز و تفاضل گل کمتر در رتبه پانزدهم قرار دارد. هر دو تیم برای بقا می‌جنگند و باید دید نبرد دو تیم در سیرجان، کدام تیم را از منطقه سقوط خارج می‌کند.
برنامه بازی‌های امروز و اسامی ‌داوران
* خوشه طلایی ساوه - سپیدرود رشت
داوران: امیر ایار، صادق رستمی‌پور، سجاد نجفی‌نژاد و مهدی اجاقی
ناظر: حیدر شکور
* فجر سپاسی شیراز - مس رفسنجان
داوران: محمدحسین ترابیان، امیرمحمد داودزاده، علی الفتی و مصطفی بینش
ناظر: ابوطالب طاهریان
* گل ریحان البرز - استقلال خوزستان
داوران: مسعود حقیقی، حمید سبحانی، مهدی شفیعی و مجتبی شجاعی
ناظر: مسعود فرح‌نیا
* مس کرمان - نیروی زمینی تهران
داوران: یعقوب آشوری، علی احمدی، حسین مرادی و علی ابراهیمی
ناظر: قاسم واحدی
* ملوان بندرانزلی - آلومینیوم اراک
داوران: ناصر جنگی، حسین گلشنی، جعفر رهبرفام و امید جمشیدی
ناظر: مهرداد ذهبی
* آرمان‌گهر سیرجان - قشقایی شیراز
داوران: احمد مرشدی، یدالله کلوندی، حمیدرضا آذرنیاد و فرزین تمیزی
ناظر: علیرضا رجبلو
* نود ارومیه - بادران تهران
داوران: جواد رحیم‌زاده، عباس پورحیدری، محسن بابایی و مهدی جبرئیلی
ناظر: فرشید افشار
* سرخ‌پوشان پاکدشت - رایکای بابل
داوران: رضوان سرشار، محمد شاکر، بابک قلی‌زاده و شبیر بهروزی
ناظر: رضا عبدوس.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی