[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

برگزاری کارگاه شخصیت‌شناسی در دانشگاه پیام نور اوز، روزنامه شیراز نوین

کارگاه تخصصی شخصیت‌شناسی دردانشگاه پیام نور اوز، برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اوز، به همت انجمن علمی روانشناسی دانشگاه، یک دوره کلاس‌های‌آموزشی شخصیت‌شناسی در روابط میان فردی به مدت 8 ساعت در دانشگاه پیام نور اوز، برگزار گردید. فهیمه قائدی کارشناس ارشد روانشناسی و مدرس دانشگاه در این کارگاه گفت: تفاوت‌های‌ساختاری بین دو جنس از نکات اولیه شخصیت‌شناسی است و عدم آشنایی با این تفاوت‌ها ‌به ایجاد سوءتفاهم در روابط بین فردی منجر شده تا جایی که در ارتباط زوجین باعث مشاجره و گاهاً فروپاشی زندگی‌ می‌شود پس اهمیت آشنایی این تفاوت‌ها ‌از ضروریات ارتباط تلقی ‌می‌گردد که ‌می‌تواند روند ارتباط در روابط بین فردی را تسهیل نماید. بایستی بدانیم که اختلاف، جزء روند طبیعی هر رابطه‌‌ می‌باشد و چگونه کنار آمدن با این مسئًله بسیار مهم است. 
وی در ادامه افزود: عدم آگاهی افراد در نحوه حرکات چشم و تفاوت در مدل‌های ‌ژنتیک رفتاری ‌می‌تواند مشکلاتی را بروز و یا بر مشکلات دامن بزند. 
آنچه در این کارگاه عنوان ‌می‌شود برای حل تعارضات زوجین و روابط والد و فرزند بسیار مفید بوده و حتی ‌می‌تواند به عنوان یک مشاوره پیش از ازدواج قلمداد گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی