[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: عاملان تخریب بانک‌های‌شیراز دستگیر شدند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: دو برادر سابقه‌دار که عاملان اصلی تخریب بانک‌های‌ شیراز از جمله در بلوار امیرکبیر شیراز بودند، شناسایی و دستگیر شدند. 
سردار «رهام بخش حبیبی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در این خصوص اظهار داشت: در اغتشاشات اخیر کلان شهر شیراز، آشوبگران و اغتشاشگران تعدادی از بانک‌ها‌ را تخریب و خسارت‌های‌ زیادی به آنها وارد کردند.
وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری عاملان این تخریب‌ها‌به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، دو متهم که با هم برادر بودند، شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر شدند.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه متهمین در تحقیقات پلیس به تخریب و آتش‌سوزی بانک‌های‌شیراز از جمله بانک‌های ‌بلوار امیرکبیر اعتراف کردند، تصریح کرد: این دو برادر دارای سابقه کیفری هستند که با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل خوب مردم با خادمان خود در نیروی انتظامی استان فارس، گفت: پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه با قاطعیت و بر اساس قانون برخورد‌ می‌کند.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی