[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

راه برون‌رفت از محدودیت‌ها ‌مدیریت هزینه‌های‌درمانی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست مشترکی با مسئولان شهرستان استهبان و مدیران حوزه سلامت در این شهرستان، مدیریت صحیح هزینه‌های‌درمانی را موجب حفظ کیفیت در خدمات‌رسانی دانست. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه، در ادامه سفرهای دوره‌ای ‌به مناطق مختلف استان، صبح دیروز به همراه هیئتی، عازم مناطق شرقی استان فارس شده است تا از نزدیک بر روند خدمات رسانی و پیشبرد پروژه‌های‌عمرانی بهداشت و درمان در این مناطق نظارت داشته‌باشد. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ابتدای این سفر، در نشست مشترکی با مسئولان شهرستان استهبان، راهکارهای توسعه خدمات سلامت در این شهرستان را بررسی کرد. 
او در این نشست راه برون رفت از محدودیت‌های‌اقتصادی را مدیریت صحیح هزینه‌های‌درمانی و نگهداشت صحیح تجهیزات پزشکی عنوان کرد و از مسئولان حوزه سلامت این شهرستان خواست تا این مهم را در برنامه‌های‌خود به کار گیرند. دکتر بهادر عملیاتی شدن این راهکار را موجب حفظ منابع، کاهش هزینه‌ها‌ و ایجاد امکان حفظ و ارتقای خدمات سلامت عنوان کرد. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تجهیز منطقی خدمات پاراکلینیکی را دیگر راهکار عملیاتی در این زمینه برشمرد.
او حمایت از مراجعان و بیماران را وظیفه اصلی دست‌اندرکاران حوزه سلامت دانست و گفت: این امر در مناطق محروم از اهمیت ویژه‌تری برخوردار است و باید زمینه‌های‌دسترسی آسان مردم به خدمات سلامت، توسعه یابد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی