[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

مهابادی: بازیکنانم اصول دفاع تیمی ‌را رعایت کردند، روزنامه شیراز نوین

دیدار تیم‌های فجر شهید سپاسی شیراز و مس رفسنجان در هفته پانزدهم مسابقات فوتبال دسته یک کشور، عصر شنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با نتیجه ۲ بر 1 به سود تیم میزبان پایان یافت.
سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز پس از این بازی گفت: بازی بسیار سنگینی مقابل مس رفسنجان برگزار کردیم و بازیکنانم اصول دفاع تیمی ‌را به خوبی رعایت کردند. داوود مهابادی عصر شنبه پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در عین حال با اینکه در تمرینات تأکید شده بود، بازیکنان در یارگیری خوب عمل نکردند و این موجب شد از حریف گل دریافت کنیم.
وی اضافه کرد: پس از چهار بازی که به تساوی دست یافتیم این پیروزی می‌تواند روند رو به جلو تیم را ما تداوم بخشد.
سرمربی تیم فجر با اشاره به اینکه تیم حریف حدود ۳۵ دقیقه به توپ‌های بلند روی آورد، افزود: برای خثنی کردن روش تیم حریف، تغییر تاکتیک دادیم که در نهایت منجر به حفظ نتیجه شد و به یک پیروزی باارزش دست یافتیم.
مهابادی درمورد قضاوت داور بازی هم گفت: داوری خوب بود؛ اگرچه یک صحنه پنالتی مشکوک وجود داشت که برای ما گرفته نشد، در بقیه موارد داور خوب قضاوت کرد.
سرمربی تیم مس رفسنجان نیز گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت، نیمه نخست در اختیار تیم میزبان بود و روی یک غفلت گل خوردیم؛ اما در نیمه دوم توپ و میدان از آن تیم ما بود.
محمد ربیعی افزود: پس از گل مساوی که به ثمر رساندیم روی ضد حمله و غفلت بازیکنان گل دوم دریافت کردیم.
وی اضافه کرد: در نیمه دوم چند فرصت برای گل‌زنی داشتیم که نتوانستیم به گل مساوی برسیم. با این وجود به تیم فجر تبریک می‌گویم.
سرمربی تیم مس رفسنجان در مورد قضاوت داور این بازی هم اظهار داشت: قضاوت خوبی از سوی داور بازی شاهد نبودیم و در نتیجه بازی نقش داشت. تیم حریف روی پرتاب اوت که به اشتباه داور به نفع آنها گرفته شد گل زدند، با این حال از داور راضی نیستم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی