[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

همایش روز جهانی خاک در فارس برگزار ‌می‌شود، روزنامه شیراز نوین

همایش بزرگداشت روز جهانی خاک، روز چهارشنبه سیزدهم‌آذرماه با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس و جهانبخش میرزاوند مدیرکل دفتر امورخاک وزارت جهاد کشاورزی در شیراز برگزار ‌می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی این سازمان گفت: روز پنجم دسامبر مصادف با چهاردهم آذرماه از سوی سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) «روز جهانی خاک» معرفی شده است. امیر اسلامی با بیان اینکه شعار جهانی این روز در سال جاری «جلوگیری از فرسایش خاک برای حفظ آینده» است، افزود:  امسال برای سومین سال پیاپی همایش روز خاک در استان فارس برگزار‌می‌شود.
دبیر همایش روز خاک گفت: این همایش به ریاست محمدمهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و با همکاری دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، سازمان حفاظت محیط‌زیست و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شیراز و انجمن علمی علوم خاک برگزار خواهد شد.
اسلامی با بیان اینکه «همایش روز جهانی خاک» از ساعت 8 الی 12 در تالار بوستان آزادی برگزار‌می‌شود، یادآورشد: تجلیل از پیشکسوتان و خادمین خاک و رونمایی از کتاب «خاک در ادبیات فارسی» و «تمبر یادبود سومین همایش خاک»  از جمله‌های‌برنامه‌های‌این همایش است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی