[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: متقاعدکردن خیرین برای هزینه در ورزش، مدیریت هنرمندانه می‌خواهد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: متقاعد کردن خیرین برای هزینه در ورزش، مدیریت هنرمندانه می‌خواهد.
حیدرعلی کامیاب که پیش از ظهر دوشنبه 11 آذر ماه در گردهمایی رؤسای هیئت‌های فوتبال شهرستان‌های فارس سخن می‌گفت، افزود: فوتبال ورزش حرفه‌ای است، بنابراین نیاز به تفکر حرفه ای و کار مضاعف دارد.
وی با بیان اینکه پتانسیل هر شهرستان در ورزش متفاوت است، افزود: تعامل رئیس هیئت فوتبال شهرستان‌ها با مدیر اداره ورزش و جوانان در جهت توسعه فوتبال، باید قوی‌تر از قبل شود.
کامیاب ویترین فوتبال هر استان را حضور یک تیم در بالاترین سطح فوتبال کشور دانست و با بیان اینکه همه دستگاه‌ها و سازمان‌های استان باید تلاش کنند این اتفاق خوشایند در فارس رقم بخورد، گفت: دیدگاه مثبت و نقش حمایتی استاندار فارس در حوزه ورزش با راهبرد حضور نماینده فارس در لیگ برتر ستودنی است.
وی عملکرد دو تیم فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز را با تمام مشکلات موجود در مقابل تیم‌های چند میلیاردی در لیگ یک کشور شایسته تقدیر دانست و گفت: امیدوارم حلاوت بهره‌برداری از پروژه‌ای ماندگار و بزرگ نظیر ورزشگاه 6 هزار نفره شیراز با صعود نمایندگان فارس به لیگ برتر فوتبال و داغ شدن دوباره تنور فوتبال در فارس صد چندان شود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در بخش دیگری از صحبت‌هایش به لزوم توجه به حوزه اجتماعی و فرهنگی ورزش نیز اشاره کرد و گفت: اتفاقات آبان ماه گذشته نشان داد که در حوزه فرهنگی و اجتماعی باید بیش از گذشته کار کنیم.
کامیاب با بیان اینکه هیچ کس نمی‌تواند منکر شرایط خاص اقتصادی کشور و مردم شود، گفت: در این فضای خاص برخی افراد خواسته یا ناخواسته با ایجاد یأس و ناامیدی و هموار کردن مسیر حرکتی مخالفان نظام و مردم، آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.
دبیرستاد ساماندهی امور جوانان در ادامه این گردهمایی که درشهرستان مرودشت برگزار شد، توجه به خواست، نیاز و مطالبات همه اقشار جامعه خصوصاً نسل جوان را یک ضرورت در برنامه‌ریزی‌ها دانست و افزود: اگر در آن چند روز نوجوان و جوانی به هر دلیلی سنگی به سوی جایی پرتاب کرد، یعنی ما در برنامه‌ریزی‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خود اشتباه کرده ایم.
کامیاب ادعای همراهی مخالفان و دشمنان این کشور و نظام با مردم را ادعایی بی‌بنیان دانست و افزود: برنامه‌ریزی و نقشه راه این افراد، ناامید کردن نسل جوان از ساختن ایرانی آباد است.
وی با تقدیر از همه افرادی که به گفته او در ورزش فی سبیل الله کار می‌کنند، خواستار توجه بیش از پیش رؤسای هیئت‌های ورزشی، مربیان و... به ابعاد فرهنگی و اجتماعی در برنامه‌ریزی‌ها شد و گفت: ما باید برای نسل جوان و اغنای فکری آنها برنامه داشته باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی