[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

مهدی کریمیان: نورافکن اگر در دقیقه ۲۰ گل می‌زد خوشحالی نمی‌کرد، روزنامه شیراز نوین

بازیکن پیشین تیم‌های برق شیراز و فجرسپاسی، نظر متفاوتی درباره شادی بعد از گل نورافکن دارد و می‌گوید کنترل کردن خود بعد از به ثمر رساندن گل در دقایق پایانی یک مسابقه بسیار سخت است.
مهدی کریمیان که سابقه عضویت در هر دو تیم سپاهان و استقلال را هم دارد، درباره خوشحالی بعد از گل نورافکن و انتقاداتی که از سوی استقلالی‌ها به خاطر این شادی بعد از گل مطرح شد هم گفت: نورافکن یک بازیکن جوان است. وقتی در استقلال بودم چند بازیکن از تیم جوانان آمدند و با بزرگسالان تمرین کردند که یکی از آن‌ها نورافکن بود و کم‌کم در تیم جا افتادند. نورافکن یک پسر بسیار مؤدب و از لحاظ فنی هم خوب بود. فکر می‌کنم توقعات خیلی بالا رفته است. اگر بازیکنی به تیم سابق خودش گل بزند و خوشحالی نکند چه بهتر؛ ولی اگر خوشحالی هم بکند مسئله خاصی نیست. فکر می‌کنم پرتوقع شده‌ایم. به طور کلی این انتظار خیلی زیادی است؛ اما در مورد نورافکن و گلی که زد باید بگویم فکر می‌کنم چون در آن دقیقه گل زده خودش شگفت‌زده و هیجان‌زده شد.
او ادامه داد: سپاهانی‌ها فکر نمی‌کردند به بازی برگردند و نورافکن بعد از گل شگفت‌زده شد. البته شادی خاصی هم نکرد و به سمت سرمربی‌اش رفت. حالا اگر به سمت تماشاگران استقلال می‌رفت و حرکاتی انجام می‌داد یا برابر هواداران سپاهان کاری می‌کرد، می‌شد یک چیزی گفت. شاید اگر نورافکن دقیقه ۲۰ بازی گل می‌زد دستش را بالا می‌برد و خوشحالی نمی‌کرد؛ ولی در دقیقه آخر بازی، کنترل کردن خود از لحاظ هیجان سخت است. در دنیا هم خیلی از بازیکنان بعد از گل‌زنی به تیم سابقشان خوشحالی می‌کنند. هیگواین را ببینید که چه خوشحالی‌های بیش از حدی می‌کند. باز هم می‌گویم، به نظرم شادی بعد از گل نورافکن به خاطر گل زدن در آن دقیقه و برگشتن تیم به صدر جدول بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی