[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

آخرین سکانس تله‌فیلم جاده کلید خورد، روزنامه شیراز نوین

سید تقی سهرابی مدیرکل صدا و سیمای فارس که به منظور حضور در مراسم سکانس پایانی تله فیلم جاده به شهرستان فراشبند سفرکرده بود، به تشریح تلاش برای ساخت این تله فیلم پرداخت و گفت: راهبرد صدا و سیمای فارس در سال جدید توجه جدی به تولیدات نمایشی و سریال‌های تلویزیونی است و با برنامه ریزی انجام شده، مرکز فارس تلاش خواهد کرد دو سریال و یک تله فیلم دیگر را تا پایان امسال تولید کند.
سهرابی افزود: مرحله تولید تله فیلم جاده از اسفند سال گذشته شروع شده و هم اکنون سکانس پایانی این تله فیلم ضبط می‌شود.
وی داستان تله فیلم جاده را جذاب توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد این تولید رسانه‌ای بتواند رضایت مخاطبان را جلب کند. 
سهرابی افزود: با توجه به تدوین همزمان، این تله فیلم در انتهای فصل بهار آماده و از شبکه فارس و شبکه‌های ملی پخش می‌شود.
مدیرکل صدا و سیمای فارس دلیل انتخاب شهرستان فراشبند و دیگر شهرهای جنوب استان برای روایت این داستان را سیاست صدا و سیمای فارس برای توجه به ظرفیت‌های همه استان ذکر کرد و گفت: این اقدام موجب آشنایی بیشتر مخاطب با قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و زیبایی‌های مناطق دیدنی و جذاب جنوب استان فارس خواهد شد. تله فیلم جاده کاری از مرکز فارس به مدت ۸۰دقیقه، روایتگر مسائل و مشکلات و قصه دو جوان سرخورده و مستأصل است که در یک تصمیم احساسی و آنی خودرویی را سرقت می‌کنند تا با پول فروش آن بتوانند از کشور فرار کنند. یکی پایبند به مسائل فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و روحیه لطیفی دارد و دیگری برعکس به این گونه مسائل پایبند نیست. این دو جوان در مسیر جاده زندگی با یک سری اتفاقات و چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوند که...
سهرابی با تأکید بر اینکه صدا و سیمای فارس به دنبال استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اقصی نقاط استان است، گفت: تلاش کرده ایم که صدا و سیما منحصر به شیراز نشود تا از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های همه شهرستان‌ها در قاب تلویزیون استفاده شود. در همین راستا سختی کار در شهرستان‌های را ترجیح و معرفی ظرفیت‌ها، جذابیت‌ها و توانمندی‌های سایر شهرستان‌های فارس را در دستور کار خود قرار داده ایم.
مدیرکل صدا و سیمای فارس با اعلام حمایت از تولیدات خارج از مرکز گفت: از همه هنرمندانی که ذوق هنری و توانایی تولید کارهای فاخر را دارند استقبال می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با حمایت از آنها شاهد تولید آثار با جذابیت‌های هنری در استان فارس باشیم.
گفتنی است در تله فیلم جاده عباس روزی‌طلب تهیه کنندگی، مجید اسماعیلی کارگردانی، مجید اسماعیلی و امیرعبدی نویسندگی، یوسف بختیاری، امیرعبدی، شیوا محمدی، طمراث نصیری، افسر نوشادی، محمد رنجبر، حسین عالیشوندی بازیگر، هاشم مرادی مدیر فیلمبرداری، شکرالله داموغ صدابرداری، حمید نجفی تدوین، غلامحسین حضرتی جانشین تهیه، اسماعیل مرزبان مدیر تولید، فرشاد تندنویس گریمور، سینا کریمی دستیار اول کارگردان، محمد رنجبر دستیار دوم کارگردان، علی مردمی دستیار اول فیلمبردار، محمد داوطلب، سلام محمدی، احد مولایی دستیاران فیلمبردار، رضا کاویانی منشی صحنه، آرمان نوبخت دستیار لباس و صحنه، میلاد فتوحی، سعید هاشمی دستیار صدا، فرشید دست ریز دستیار گریم، محمد غلامی، سجاد بیرامی، امید شهریاری تدارکات و بهروزستوده، علیرضا زارع، صمد مقانلو، محمدسجادیان تدارکات می‌باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی