[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

معاون وزیر از راهداران فارس تجلیل کرد ، روزنامه شیراز نوین

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌که متولی نگهداری و بهسازی راه‌ها‌، ابنیه فنی، ارتقای ایمنی راه و همچنین مدیریت و نظارت بر بخش حمل و نقل جاده‌ای‌است طی بررسی‌های تخصصی و لحاظ تمام شرایط فنی نگهداری راه از استان فارس به‌عنوان استان برتر تقدیر کرد.
راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌فارس به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دستگاه های خدمات‌رسان جاده‌ای‌ با هدف کلی تردد ایمن و روان همواره تلاش دارد تا ضمن تلاش شبانه‌روزی راهداران در امر خدمات‌رسان عملکرد حوزه‌های مختلف خود را تحلیل و در راستای ارایه خدمات مطلوب‌تر گام بردارد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ‌فارس، این سازمان برای تعیین عملکرد مناسب استان در امر نگهداری راه‌ها ‌و بهسازی رویه راه‌ها، با بررسی عملکرد تهیه و پخش آسفالت در 8ماهه نخست سال جاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌فارس بر اساس میزان تناژ آسفالت گرم پخش شده و لحاظ نمودن طول راه‌ها به عنوان یک شاخص تأثیرگذار، را نتیجه گرفته است. 
در پیام رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ‌ضمن ارج نهادن به تلاش‌های‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ‌فارس(مهندس علیرضا سیاهپور) و همکاران مرتبط در امر نگهداری راه‌های ‌این اداره کل، توفیق ادامه برنامه‌ریزی مناسب و منسجم و ارتقای این روند مناسب را خواستار شده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی