[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

کار سخت مرودشتی‌ها برای حفظ صدرنشینی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: لیگ برتر فوتبال استان فارس به ایستگاه یازدهم رسید و فردا رقابت‌های این هفته به انجام می‌رسد.
هفته گذشته پس از اینکه دیدار دو تیم صدرنشین استوک مرودشت و ایمان سبز شیراز با تساوی به پایان رسید،‌ تیم پدیده ستارگان آباده این شانس را داشت که با کسب سه امتیاز دیدار خانگی مقابل بُنتو اسیر مهر به صدر جدول صعود کند؛ اما غافلگیر شد و با تساوی ۲-۲ به کار خود پایان داد تا در همان رتبه سوم باقی بماند. بنتو اما علاوه بر این یک امتیاز ارزشمند، سه امتیاز دیگر هم با حکم کمیته انضباطی به دست آورد و ۱۴ امتیازی شد تا با یک پله صعود در رتبه هفتم قرار بگیرد.
زاگرس که در یکی از شهرآوردهای شیراز و در ورزشگاه اختصاصی تیم ماهان به میدان رفته بود،‌ با نتیجه سنگین چهار بر یک مغلوب شاگردان مطوری شد و به رتبه هشتم سقوط کرد؛ اما ماهان با این سه امتیاز، در همان رتبه ششم باقی ماند.
تیم انتهای جدولی ایرانیان شیراز هم این هفته در شیراز به دومین امتیاز فصل دست یافت تا کورسوی امیدی برای بقای این تیم ایجاد شود. ایرانیان میزبان لیدوما بود و در پایان به تساوی یک - یک دست یافت. لیدوما که رتبه یکی مانده به آخر جدول را در اختیار داشت، با این تساوی یک پله صعود کرد و با هفت امتیاز در رتبه دهم قرار گرفت.
بدترین نتیجه هفته در گراش رقم خورد و تیم پادنای میمند که به این شهر رفته بود با دریافت شش گل به خانه برگشت. هلال احمر با این پیروزی می‌توانست رتبه چهارم خود در جدول را حفظ کرده و به دو امتیازی صدرنشینان برسد، ‌اما حکم کمیته انضباطی باعث شد این تیم با یک پله سقوط هم مواجه شود!‌ نتیجه دیدار هفته‌های قبل هلال احمر گراش و بنتو اسیر مهر به علت استفاده غیرمجاز این تیم از یک بازیکن،‌ با حکم کمیته انضباطی تغییر کرد و سه امتیازی که هلال احمر در آن مسابقه کسب کرده بود از این تیم گرفته و به تیم بنتو داده شد. بدین ترتیب، هلال احمر با همان ۱۶ امتیازی که هفته گذشته داشت، به رتبه پنجم سقوط کرد.
تیمی ‌که جای گراشی‌ها را در رتبه چهارم گرفت، پرسپولیس شیراز بود. این تیم در هفته دهم با نتیجه سه بر دو میهمانش کاروتک کازرون را شکست داد و با ۱۷ امتیاز و یک پله صعود در رتبه چهارم ایستاد. کاروتک هم با این شکست در امتیاز ۹ و رتبه نهم جدول باقی ماند.
نخستین بازی هفته دهم هم روز چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد و در ورزشگاه شهید دستغیب، تیم‌های صدرنشین ایمان سبز و استوک مرودشت به تساوی بدون گل رضایت دادند. حالا در جدول رده‌بندی هر دو تیم با ۲۱ امتیاز صدرنشین هستند و استوک به علت تفاضل گل بهتر، رتبه نخست را به خود اختصاص داده. پدیده ستارگان آباده با ۱۹ امتیاز سوم است.
در هفته یازدهم رقابت‌ها،‌ فردا لیدوما در ورزشگاه شهید لشگری نورآباد میزبان پدیده ستارگان آباده است، پادنا در ورزشگاه شهید صیادی‌نژاد میمند از ایرانیان شیراز پذیرایی می‌کند،‌ بنتو اسیر مهر و ایمان سبز شیراز در ورزشگاه شهدای مُهر دیدار می‌کنند،‌ زاگرس در ورزشگاه شهدای سیمان میزبان هلال احمر گراش خواهد بود، استوک در ورزشگاه تختی مرودشت به مصاف پرسپولیس شیراز می‌رود و کاروتک در ورزشگاه شهدای کازرون میزبان ماهان نوین شیراز است. 
تمامی ‌دیدارهای فردا رأس ساعت ۱۴ آغاز خواهند شد.
میانگین ۴ گل، سهم هر دیدار از لیگ برتر فوتسال
همچنین، هفته نخست لیگ برتر فوتسال استان فارس هم روز جمعه هفته گذشته برگزار شد. در گروه یک تیم شهرداری مرودشت در مقابل میهمان خود منتخب زرقان با تساوی سه - سه متوقف شد، معراج میانشهر فسا در زمین خود با نتیجه دو بر یک مغلوب شهید برمن داراب شد و منتخب قطب آباد جهرم سه بر یک ستارگان صفاشهر را شکست داد.
در گروه دوم،‌ نبرد داراب چهار بر دو ثامن شهرداری شیراز را شکست داد، ‌فجرآریای جهرم دو بر یک شهید بیاتی نی‌ریز را مغلوب کرد و پیران ویس زرین دشت هم با دو گل شهدای شهرداری استهبان را از پیش رو برداشت.
در هفته دوم رقابت‌ها، ‌فردا در گروه یک تیم معراج میانشهر فسا در سالن تختی میزبان شهرداری مرودشت است،‌ ستارگان صفاشهر در سالن مهدی موعود(عج) میزبان منتخب زرقان است و شهید برمن در سالن تختی داراب به مصاف منتخب قطب آباد جهرم می‌رود.
در گروه دوم نیز فجرآریا در سالن ۹ دی جهرم میزبان نبرد داراب است،‌ شهدای شهرداری استهبان در سالن فرشتگان شهر خود به مصاف ثامن شهرداری شیراز می‌رود و شهید بیاتی نی‌ریز در سالن هلال احمر پذیرای پیران ویس زرین دشت خواهد رفت.
تمامی دیدارهای لیگ برتر فوتسال نیز از ساعت ۱۴ فردا (جمعه) ‌آغاز خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی