[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: اجازه بدهیم دانشجویان آزمون و خطا را تجربه کنند ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با اشاره به اینکه توجه به نظرات و دیدگاه‌ها و مطالبات دانشجویان از اهمیت ویژه‌ای برای مدیریت ارشد استان برخوردار است، عنوان کرد: همواره از رؤسای دانشگاه‌ها و مسئولان دانشگاه‌های استان خواسته‌ایم اجازه بدهند دانشجویان حرف‌هایشان را بیان کنند حتی اگر این نظر‌ها‌و انتقاد‌ها‌خلاف اعتقاد ما و به سمت و سوی نقد و مخالفت باشد. وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید دانشجویان را همچون فرزندان خود بدانند، خاطرنشان کرد: با این دیدگاه می‌توان این جوانان را راهنمایی کرد و به چارچوبی که منافع کشور در آن باشد، هدایت نمود. نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: دوران دانشجویی بازدهی از عمر است که به دلیل فراغت از خیلی از مشغله‌های‌زندگی آرمان خواهی در وجود افراد موج می‌زند از این رو توجه بیشتری به مسایل جامعه وجود دارد.
دکتر رحیمی با تأکید بر اینکه باید اجازه داد دانشجویان در محیط دانشگاه به کسب تجربه و آزمون و خطا در باره موضوعات مختلف بپردازند، تصریح کرد: بی‌تردید محیط دانشگاه بهترین مکان برای این امر است چرا که در صورت خطا هزینه کمتری در بر خواهد داشت و بسیار بهتر از ان است که فرد پس از ورود به جامعه و یا نشستن بر مسند مسئولیت و مدیریت این آزمون و خطاها  را انجام دهند. استاندار فارس با تأکید بر اینکه خواسته او همواره این است که فضای گفتگو  و تعاملات اجتماعی را افزایش داده و در ادامه خاطر نشان کرد: هیچ کس نمی‌تواند دیگری را در مجموعه‌ای‌که قرار است بر پایه نظر و قدرت مردم اداره شود، حذف کند.
در پایان نیز وی عنوان کرد: همواره مشتاقم نقدها را بشنوم و از همراهی دانشجویان در راستای توسعه همه‌جانبه استان وخاصه توسعه پایدار اجتماعی استفاده نمایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی