[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

نبرد شش‌امتیازی ارژن در ابوالفتحی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین:‌ امروز و به فاصله یک ساعت پس از پایان دیدار تیم‌های فجرشهیدسپاسی و سپیدرود در لیگ یک فوتبال و در ورزشگاه شهید دستغیب، یک دیدار حساس فوتسال در مجاورت این ورزشگاه برگزار خواهد شد.
تیم ارژن شیراز از ساعت ۱۷ امروز در سالن شهید ابوالفتحی شیراز میزبان اهورای بهبهان است. دیداری بسیار حساس و شش امتیازی که پیروزی در آن تأثیر بسیار زیادی در سرنوشت هر یک از تیم‌ها خواهد داشت.
ارژن که در نیم فصل دوم عملکرد قابل قبولی داشته، در سه هفته اخیر تن به دو شکست خارج از خانه داده؛ اما توانسته خود را از منطقه سقوط خارج کند. پیروزی در بازی امروز این تیم را ۱۹ امتیازی کرده و این یعنی فراری بزرگ به سوی بقا.
در دیگر بازی امروز تیم سوهان محمدسیمای قم با سن ایچ ساوه دیدار می کند. فردا هم ‌هایپر شاهین شهر با شهروند ساری مقاومت البرز با ستارگان ورامین شاهین کرمانشاه با گیتی پسند اصفهان حفاری اهواز با مس سونگون و آذرخش بندرعباس با فرش‌آرای مشهد دیدار می کنند.
در جدول مس سونگون با ۴۴ امتیاز صدرنشین است، گیتی پسند با ۳۸ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و ستارگان ورامین با ۳۴ امتیاز سوم است. ارژن هم با ۱۶ امتیاز در رتبه سیزدهم قرار دارد و اهورا با ۲۰ امتیاز دهم است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی