[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

آیت‌الله دژکام: حضورم در انتخابات خبرگان مطالبه طیف‌های مختلف بود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، حضور خود در انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه فارس را مطالبه طیف‌های مختلف جامعه دانست.
آیت‌الله لطف‌الله دژکام پنجشنبه 21 آذر در جلسه جامعه روحانیت شیراز ضمن اشاره به موضوع انتخابات خبرگان رهبری، گفت: در رابطه با موضوع کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، بنده خدمت روحانیون معظم عرض کردم بنایی برای ورود به این عرصه ندارم و واقعاً نیز نداشتم.
به گزارش ایسنا به نقل از دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در فارس، امام جمعه شیراز در ادامه گفت: بنده تا امروز اقدام خاصی در این رابطه نکردم و خدمت بزرگواران نیز عرض کردم بهتر آن است که علمای اعلام و بزرگواری چون حضرت آیت الله شب زنده‌دار به این عرصه وارد شوند که باعث افتخار ما هستند اما وی فرمود به دلیل اینکه عضو فقهای شورای نگهبان هستم و شبهه‌ای پیش نیاید بهتر است شرکت نکنم.
وی ادامه داد: در شهر شیراز نیز خدمت بزرگوارانی عرض کردم بهتر آن است که آنها در انتخابات خبرگان حضور یابند چرا که جمع روحانیت همیشه چراغ‌های روشن هدایت برای مردم بودند اما این بزرگواران نیز لطف فرمودند و از بنده مطالبه کردند که در انتخابات شرکت کنم.
نماینده مقام معظم رهبری در فارس همچنین گفت: علاوه بر این، یک مطالبه از بنده برای حضور در انتخابات خبرگان از نظر سیاسی وجود داشت که اگر بنده به عنوان نماینده رهبری در استان ورود در این عرصه پیدا نکنم، شاید برخی تصور کنند این انتخابات در ذهن ما کم اهمیت است که درحقیقت این‌گونه نیست و ما مجلس خبرگان را بسیار مهم و کلیدی می‌دانیم.
آیت الله دژکام خاطرنشان کرد: بر همین اساس، بر طبق مطالبه‌ای که بزرگواران روحانی در شیراز و قم و اقشار مختلف برای حضور بنده در انتخابات خبرگان داشتند، تصمیم گرفتم با کسب اجازه از محضر روحانیت معظم، در این انتخابات حضور پیدا کنم.
به گزارش ایسنا، ظهر پنجشنبه 21 آذر نماینده آیت‌الله لطف‌الله دژکام با حضور در ستاد انتخابات شهرستان شیراز، کار ثبت‌نام نماینده ولی‌فقیه در فارس و امام جمعه شیراز به عنوان داوطلب حضور در انتخابات خبرگان رهبری را انجام داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی