[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

ورزش تضمین‌کننده سلامت جوانان است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس آیین افتتاح سومین دوره مسابقات سراسری فوتسال وزارت کشور و سازمان‌های تابعه در شیراز برگزار و این دور از مسابقات آغاز شد.
عبدالرضا قاسم‌پور، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در این مراسم ضمن خوش‌آمد‌گویی به شرکت‌کنندگان ابراز امیدواری کرد دوران اقامت چند روزه آنها در سومین حرم‌اهل‌بیت(ع)، مهد تاریخ و فرهنگ و تمدن، شهر شیراز به خوبی سپری شود. قاسم‌پور با بیان‌اینکه برگزاری این مسابقات با همراهی همکاران ما در استانداری فارس حمایت استاندار محترم و وزارت کشور امکان‌پذیر شده است، عنوان کرد: فضای  وحدت و همدلی و آرامش موجود در استان زمینه را برای برگزاری چنین برنامه‌هایی را فراهم کرده است. وی افزود: این مسابقات با کمک وزارت کشور و همکاری بسیار خوب شهردار شیراز، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای و مدیر کل کمیته امداد امام‌خمینی برگزار می‌شود. معاون استاندار فارس با بیان اینکه مجموعه فرش زندیه به عنوان اسپانسر و در برگزاری مسابقات فوتسال نقش مؤثری داشته‌است ضمن تقدیر از متولیان این مجموعه یادآور شد که مجتمع زندیه همواره در امور خیر به ویژه توسعه و اعتلای ورزش استان و شهر شیراز  فعال بوده است.قاسم‌پور تأکید کرد: این برنامه با هدف توسعه و ارتقا فضای  همدلی و ترویج سلامتی و نشاط و شادابی همکاران وزارت کشور وسایر سازمان‌های وابسته از سراسر کشور برگزار می‌شود.
وی ورزش را جذاب‌ترین پدیده زندگی بشر در هزاره سوم میلادی دانست و اظهار کرد: در کشورهای پیشرفته دنیا ورزش قوه محرکه‌ای ‌مؤثر در کنار سایر قوا است و حرکت جامعه به سمت نشاط و شادابی را تقویت می‌کند. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با بیان اینکه ورزش تضمین‌کننده سلامت جوانان است، سلامتی این قشر اثرگذار را تضمین‌کننده آینده جامعه دانست. وی بیان کرد: در شرایط فعلی که آسیب‌های‌اجتماعی به شدت جوانان را تهدید ‌می‌کند؛ ورزش یکی از مهم‌ترین راهکارها برای پیشگیری از  این آسیب‌ها‌ است.  قاسم‌پور با یادآوری اینکه اگر بنا است جامعه توسعه‌یافته‌ای‌ داشته‌باشیم حتماً باید به ورزش جوانان توجه کنیم، خاطرنشان کرد: عقل سالم در بدن سالم است و  و انسان‌های‌دانا و خردمند موجبات پیشرفت جامعه را رقم می‌زنند.
او در بخش پایانی سخنان خود به ظرفیت‌های بی‌شمار استان فارس در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، معدن، پزشکی و به ویژه گردشگری اشاره کرد و گفت: همکاران ما شرایط لازم‌ را فراهم کرده‌اند تا شرکت‌کنندگان در سومین دوره مسابقات فوتسال وزارت کشور بتوانند از جاذبه‌های گردشگری شیراز بازدید کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی