[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

۳۴ پروژه عمرانی در منطقه ۷ شهرداری در حال اجراست، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- شهردار منطقه هفت شیراز،گفت: در سال جاری ۳۴ پروژه عمرانی در سطح این منطقه با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیاردریال در حال اجراست.
سعید معصومی شنبه اعلام کرد: منطقه ۷ شهرداری شیراز یک هزار و ۸۰۰ هکتار وسعت دارد و در شمال شرقی شیراز واقع شده و همچنین ورودی شرقی این کلانشهر در این منطقه قرار دارد.
وی با تأکید بر اینکه برنامه‌هایی برای افزایش سرانه فضای سبز منطقه ۷ از هشت مترمربع برای هر فرد به ۱۴ متر مربع اجرایی شده، اظهار داشت: از پروژه‌هایی که در این منطقه در خصوص فضای سبز در حال انجام است ‌می‌توان به احداث بوستان ساحلی، احداث پارک محله‌ای‌ سهل‌آباد، بهسازی پارک‌ها‌ و بوستان‌های‌منطقه، تکمیل فضای سبز موجود و درخت کاری پارک شهروند، حاشیه کوه‌راه، پارک حاشیه خیابان‌های‌ فرصت، تخت‌جمشید، پیاده‌راه‌های ‌بولوار اتحاد و بولوار نصر اشاره کرد که ضمن ایجاد فضای تفریحی و ورزشی برای شهروندان، سرانه فضای سبز را در منطقه ارتقا خواهد داد.
شهردار منطقه ۷ شیراز اضافه کرد: در محدوده منطقه ۷ شهرداری شیراز بحث خدمات به دلیل در حال توسعه بودن آن بسیار پررنگ است و به‌طور مستمر اجرای طرح‌های عمرانی اعم از بزرگراه، خیابان، معبر و پارک در آن جریان دارد.
او عنوان کرد: از دیگر پروژه‌های ‌در حال اجرا در منطقه۷‌ می‌توان به احیای میدان الله و محیط پیرامونی آن، تعمیر و ساخت دیوار گذاری و همچنین لایروبی رودخانه خشک، ساماندهی نمادهای شهری و زیباسازی پروژه ها،اجرای طرح آبخیز داری در رودخانه خشک و ساماندهی محور شرق بولوار خلیج فارس نام برد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی