[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

واحدهای صنفی بی‌انصاف جریمه شدند ، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: در یک‌ ماه گذشته به ویژه پس از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین، ۲ هزار و ۹۲۶ فقره پرونده تخلف واحدهای صنفی در جریان بازرسی‌های این اداره‌کل و سایر نهادهای مسئول تشکیل شد و متخلفان به پرداخت ۱۷۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
علی مبشری، شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از بیست و سوم آبان‌ 98 تا امروز (بیست و سوم آذر ماه) ۳۴۸ اکیپ بازرسی اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان فارس در این استان فعال بودند و در این مدت ۶ هزار و ۳۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته که از این تعداد به ۲ هزار و ۶۰۰ واحد صنفی تذکر داده شده است.
وی ادامه داد: همچنین در این زمینه ۹۰۴ فقره پرونده تخلف تشکیل شده که جریمه نقدی یک میلیارد و ۶۰۰‌میلیون ریالی را در پی داشته است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: همچنین ۲هزار و ۲۲ مورد پرونده تخلف صنفی از سوی سایر نهادهای مسئول از جمله اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت به این اداره‌کل ارجاع داده شده است و متخلفان به ۱۷۷ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
مبشری اظهار کرد: افزون بر این، ظرف مدت یاد شده به ۱۶۵ پرونده قاچاق رسیدگی شده که علاوه بر ضبط کالای قاچاق، متهمان به پرداخت جریمه نقدی بیش از ۱۷۴میلیارد ریال محکوم شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی