[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۶
  • دوره جدید

پایان عملیات آسفالت معابر روستای فیشور اوز ، روزنامه شیراز نوین

عملیات آسفالت پروژه روستای فیشور اوز با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیون ریال از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لارستان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس مهندس ناصر زائری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان با بیان اینکه این پروژه به متراژ یک هزار 135 مترمربع آسفالت اجرا شده است، گفت: برای اجرای این طرح ا اعتباری بالغ بر یک هزار  میلیون ریال اختصاص یافت که از محل اعتبارات  نفت و گاز سال 97 و قیر رایگان تأمین اعتبار گردیده است.
 وی با بیان اینکه 1700 خانوار از مزایای این طرح بهره‌مند گردیده‌اند، گفت: اجرای چنین طرح‌هایی در شرایطی که با بودجه‌های‌انقباضی و محدودیت منابع مواجه هستیم ‌می‌تواند بارقه امید را در دل‌های مردم و به ویژه روستاییان بدمد و آنها را به نظام و مسئولان و خدمت بی‌منت دلگرم نماید.
زائری، تهیه و اجرای طرح‌های هادی روستایی، تملک و واگذاری زمین، مطالعه و ساماندهی سکونت‌گاه‌های روستایی و ارائه خدمات فنی و مهندسی را از جمله کارکردهای بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی دانست و گفت: در سالی که گذشت بنیاد مسکن با 350  قطعه واگذاری زمین، 68 هکتار تملک اراضی، صدور 7 هزار و 35  جلد سند روستایی و شهری با همکاری ادارات ثبت عملکردی قابل‌دفاع داشته است.
شایان ذکر است که روستای فیشور از توابع  اوز  با 6000 نفرجمعیت در جنوب فارس قرار دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی