[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

اجرای عملیات کانیوا گذاری ۶۰ کوچه در ۳ ماهه اخیر، روزنامه شیراز نوین

در راستای اجرای پروژه‌های‌عمرانی و زیرساخت‌های‌شهری در سطح منطقه- چهار عملیات کانیوا گذاری در ۶۰کوچه در طول ۳ ماه انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، مهندس سروی شهردار منطقه با بیان اینکه که اجرای کانیوا وجدول‌گذاری تأثیر بسزایی در هدایت صحیح آبهای سطحی، بالا بردن عمر مفید آسفالت، ارتقاء سطح ایمنی حرکت در معابر و مسیر‌ها ‌دارد، گفت: اجرای عملیات جدول و کانیوا گذاری در سطح منطقه بطور ویژه در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: با شناسایی و بررسی‌های ‌لازم در سطح منطقه نقاطی که نیاز به کانیوا گذاری داشت مشخص و عملیات عمرانی آن آغاز شد که در همین راستا فرعی‌های‌گلشن، سفیر، بلوار صلح، بلوار عدالت، صفایی شمالی (قالیشویی)، فرعی‌های‌کوچه ۱۲ شبان و کوچه شهید دستغیب، بلوار امیرکبیر خیابان‌های ‌رسالت و آفتاب و همچنین صاحب‌الامری در سه ماهه گذشته انجام و این روند با توجه به نیاز شهر و محلات منطقه تا پایان سال‌جاری تداوم خواهد داشت.
سروی در پایان گفت: شیب‌بندی مناسب، تردد آسان شهروندان و ارائه خدمات مطلوب، ارتقاء سطح کیفی معابر و همچنین بهداشت محیط و در نتیجه جلب رضایت شهروندان از دیگر اهداف اجرای این پروژه ‌می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی