[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

هفته ناکامی ‌میهمانان، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: لیگ برتر فوتسال فارس روز جمعه هفته سوم خود را پشت سر گذاشت و نمایندگان جهرم، زرقان، داراب، زرین‌دشت و شیراز رقبای خود را شکست دادند و یک دیدار به تساوی انجامید. نکته جالب بازی‌های این هفته، ناکامی ‌مطلق تیم‌های میهمان بود.
در گروه یک این رقابت‌ها، تیم منتخب قطب‌آباد جهرم که در دو بازی گذشته با نتایج مشابه سه بر یک ستارگان صفاشهر و شهید برمن داراب را شکست داده بود، در سومین بازی هم با دو گل معراج میانشهر فسا را برد تا تنها تیمی ‌باشد که تاکنون امتیازی از دست نداده است. آنها با 9 امتیاز به صدرنشینی خود ادامه می‌دهند. این بازی همچنین سومین شکست پیاپی معراجی‌ها بود و آنها را در ته جدول نگه داشت.
در دیگر بازی این گروه، تیم چهار امتیازی و رتبه سومی‌ شهرداری مرودشت به مصاف ستارگان صفاشهر رفت و در زمین خود با تساوی دو بر دو به کار خود پایان داد. با این نتیجه شهرداری سه امتیازی شد و ستارگان دو امتیازی.
اما نتیجه قاطع این هفته را زرقانی‌ها کسب کردند. تیم منتخب زرقان که در دو بازی گذشته دو تساوی کسب کرده بود، پریروز اولین پیروزی خود را جشن گرفت، آن هم با 5 گل. حریف آنها تیم شهید برمن داراب بود. برمن پس از پیروزی در بازی نخست، دو شکست متوالی کسب کرده و وضعیت جالبی در جدول ندارد.
اما در گروه دوم، تیم صدرنشین نبرد داراب با پیروزی چهار بر صفر مقابل شهدای شهرداری استهبان، هفت امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد. اما تیم دوم جدول یعنی فجرآریای جهرم که به زرین‌دشت رفته بود، با یک گل بازی را به پیران ویس واگذار کرد.
در دیگر بازی هم تیم ثامن شیراز که برای اولین بار در شیراز به میدان می‌رفت، به دومین پیروزی خود دست یافت. شاگردان سجاد اکبری‌زاده که در بازی نخست در داراب با نتیجه چهار بر دو مغلوب نبرد شده بودند و در هفته دوم در استهبان با همین نتیجه پیروز شده بودند، روز جمعه با تک گل حسین مهرزاد به برتری رسیده و با شش امتیاز به رتبه دوم جدول صعود کردند.
محمد اسماعیل‌زاده، عرفان سمیعی‌نیا، فرشاد نجاتی، محمد کرمی، محمد رزمجویی، نیما هنرپیشه، امیر حاجی‌زاده، علیرضا حیدری، حسین مهرزاد، خلیل بدنام و سینا صریحی بازیکنان تنها نماینده شیراز در لیگ برتر فوتسال استان را تشکیل می‌دهند. سعید رحمانی تدارکات این تیم است، حسین مسرور سرپرستی آنها را بر عهده دارد و سجاد اکبری‌زاده نیز سرمربی تیم ثامن شیراز است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی