[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

رتبه عالی وزارت بهداشت شدیم ، روزنامه شیراز نوین

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با برتری امتیاز عملکرد، نسبت به سایر دانشگاه‌های‌علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کشور، به رتبه‌عالی وزارت بهداشت، دست یافت.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: این دانشگاه، با کسب بیش از ۹۰ درصد امتیاز شاخص‌های‌عمومی و اختصاصی ارزیابی دستگاه‌های‌دولتی در سال ۹۷، در بین همه دانشگاه‌های‌علوم پزشکی کشور، در رتبه‌عالی قرار گرفت. دکتر «مهرداد شریفی» یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان فارس که امسال برگزار شد نیز به عنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ معرفی شده بود.
او با سپاس از معاونان، مدیران و کارکنان واحدهای ستادی و محیطی دانشگاه که در کسب این افتخار نقش‌آفرین بودند، بیان کرد: به کسب رتبه‌ها‌ بسنده نمی‌کنیم و برخود لازم‌ می‌دانیم که بهبود کیفیت و ارتقای عملکرد را به صورت پیوسته در سازمان پیگیری کنیم. دکتر شریفی افزود: اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره‌وری، ارتقای سلامت اداری، مسئولیت‌پذیری، پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت عملکرد، از شاخص‌های‌ عمومی به شمار‌ می‌رود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی