[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۱
  • دوره جدید

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز با دستیاران گروه زنان دیدار کرد، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دیدار با دستیاران گروه زنان، از نزدیک با مسایل آنان آشنا شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» سرپرست دانشگاه، در نشستی با مدیر گروه زنان و زایمان و دستیاران این گروه، با مسایل آنان در خصوص خدمات‌رسانی در بخش‌های‌درمانی و حیطه‌های‌آموزشی آشنا شد. 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این دیدار با اشاره به جایگاه پزشکی فارس و حجم بالای مراجعه از دیگر استان‌های‌کشور گفت: با توجه به میزان بالای خدمات پزشکان و تیم‌های‌سلامت در مراکز درمانی استان، جا دارد از خدمات آنان قدردانی کرد.
دکتر لطفی ضمن آشنایی با مسایل گروه زنان دانشگاه در زمینه ارائه خدمت و امور آموزشی، از آنان به پاس خدمات گسترده در ارتقای سلامت عمومی، قدردانی کرد. او با اشاره به آگاهی تیم مدیریتی دانشگاه از شرایط کاری دستیاران و دلجویی از دستیاران حاضر، از بررسی مسایل مطرح شده در کمیته‌های‌تخصصی و با هدف بهبود شرایط کاری و رفاهی آنان و همچنین روند کیفی خدمات خبر داد و با بیان اینکه مجموعه دانشگاه، تمامی تلاش خود را به کار بسته تا در کنار حجم خدمات، زمینه‌های ‌رضایتمندی اعضای داخلی مجموعه را نیز فراهم آورد، گفت: در کنار تلاش مسئولان برای پیشبرد امور، لازم است تمامی مجموعه دانشگاه، شامل اساتید، کارکنان و دانشجویان نیز با همدلی و احساس مسئولیت، در مسیر دستیابی به اهداف تعریف شده، همراه شوند.
 در این دیدار که با حضور دکتر «سعید البرزی» مدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه و دستیاران این گروه برگزار شد، مهم‌ترین مسایل مرتبط با برنامه‌های‌آموزشی و خدمات این گروه با سرپرست دانشگاه مطرح شده و پیرامون آن‌ها هم‌فکری شد.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی