[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

تبدیل انشعاب‌های غیرمجاز راهکاری برای صرفه‌جویی در مصرف برق است، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس مدیر توزیع نیروی برق ناحیه هفت شیراز گفت: تبدیل انشعاب‌های غیرمجاز به موقت، راهکاری تأثیرگذار برای صرفه‌جویی در مصرف برق محسوب‌ می‌شود و این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.
بازیار دوشنبه ۲۵ آذر در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: از سال‌ها قبل انشعاب غیرمجاز برق یکی از معضلات محدوده جنوب و جنوب شرق شیراز بود که به دلیل گسترش ساخت و ساز و نبود نظارتهای کافی، شاهد توسعه واحدهای مسکونی فاقد مجوز بودیم. او گفت: حجم بالای انشعاب‌های غیرمجاز در این محدوده منجر به افت کیفی برق، نارضایتی دیگر مشترکین وکاهش ایمنی خصوصاً برای شهروندان شده بودکه این موضوع به یکی از دغدغه‌های‌اصلی شرکت توزیع برق شیراز تبدیل شده بود.
بازیار با یادآوری اینکه مشکل انشعاب‌های غیرمجاز منحصر به این محدوده از شیراز نبوده است، گفت: طی سال‌های اخیر و با تدابیر اندیشیده شده، راهکارهایی برای جمع آوری انشعاب‌های غیرمجاز اجرایی شد که مهم‌ترین و تأثیرگذارترین آنها تبدیل آنها به انشعاب قانونی از طریق برقهای غیر دایم بوده است.
مدیر برق ناحیه هفت شیراز اضافه کرد: طی ۲ سال و نیم گذشته تعداد ۳۲۰۰ انشعاب غیرمجاز در این محدوده از شیراز شناسایی و به انشعاب غیر دایم تبدیل شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی