[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

بانک اطلاعاتی شهدا تدوین ‌می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس از تهیه و تدوین بانک اطلاعاتی شهدای دانشگاه فنی و حرفه‌ای ‌این استان خبرداد و گفت: تاکنون بیش از 15 شهید این دانشگاه شناسایی شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ‌استان فارس، دکتر محمدجامعی در مراسم یادواره سردار شهید‌ولی نوری و شهدای دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس که در دانشکده فنی و حرفه‌ای‌شهید باهنر شیراز برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر مراحل مقدماتی تهیه بانک اطلاعاتی شهدای این دانشگاه در دست اقدام است که امیدواریم تا دهه فجر هم‌زمان با افتتاح مجتمع فرهنگی، مذهبی شهدای دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس که در دانشکده شهید باهنر شیراز ساخته شده تکمیل و رونمایی شود.
جامعی بیان کرد: در این بانک اطلاعاتی علاوه بر شهدای دانشجو شهدای کارمند نیز شناسایی‌می‌شود تا در طول سال یادواره‌ای ‌ویژه این عزیزان گرفته و یاد و خاطره آنان گرامی داشته شود.
وی با قدردانی از عوامل برگزاری یادواره شهید سردار ولی‌نوری به ویژه معاونت فرهنگی و دانشجویی و همچنین بسیج دانشجویی بیان کرد: آنچه امروز از اهمیت بالایی به شمار‌می‌رود نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانشجویان است.
رئیس دانشکده شهید باهنر شیراز گفت: در این دانشگاه توجه به برنامه‌های‌فرهنگی همواره یک اصل بوده و از اهمیت بالایی در برنامه‌های‌مختلف به شمار‌می‌رود که با توجه به مشکلات موجود نیز دوچندان‌می‌شود.
رئیس ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس نیز در این مراسم با قدردانی از مسئولان دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس و بسیج دانشجویی این دانشگاه در برگزاری یادواره شهید سردار ولی نوری و شهدای این دانشگاه اظهار داشت: خوشبختانه مراسمی در شان برای شهید ولی نوری، شهید گمنام و همچنین شهدای دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد که نشان از خلوص بچه‌های‌بسیج و مسئولان دانشگاه و نیت خیری است که آنها دنبال کردند.
وی در مورد بانک اطلاعاتی شهدای دانشجوی استان نیز گفت: بسیج دانشجویی در تهیه بانک اطلاعاتی شهدای دانشجوی سراسر استان آماده هرگونه همکاری با دانشگاه‌ها‌ و مراکز مختلف آموزشی استان است تا هر دانشگاه اطلاعات دانشجویان شهید خود بروزرسانی کند.
براساس این گزارش، یادواره شهید سردار ولی نوری و شهدای دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس در دانشکده فنی و حرفه‌ای‌شهید باهنر شیراز دوشنبه 25 آذر 98 توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس با همکاری بسیج دانشجویی در حضور رئیس و معاونان دانشگاه فنی و حرفه‌ای‌استان فارس، رئیس ناحیه بسیج دانشجویی استان، رزمندگان دوران دفاع مقدس، دانشجویان و اساتید دانشکده فنی و حرفه‌ای‌شهید باهنر شیراز برگزار شد. تجلیل از حاج قاسم‌مهدوی از هم‌رزمان سردار شهید ولی نوری و غبارروبی قبور مطهر این شهید و یک شهید گمنام دیگر که در محوطه دانشکده شهید باهنر شیراز خاکسپاری شده است، از دیگر برنامه‌های‌این یادواره بود. همچنین به همین مناسبت به مدت دو شب در روزهای یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 آذر98 نیز یادواره شهید ولی نوری ویژه دانشجویان خوابگاهی برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی