[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

گردشگری سرآمد صنایع جهان است ، روزنامه شیراز نوین

یازدهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری و صنایع دستی پارس با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی و برترین فعالان حوزه گردشگری و صنایع دستی کشور عصر روز سه‌شنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس شروع به کار کرد.
 مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین‌المللی فارس با اشاره به اینکه صنعت گردشگری یکی از بزرگترین صنایع دنیا محسوب می‌شود که بخش عظیمی از درآمد سالیانه کشورها را به خود اختصاص می‌دهد، گفت: با توسعه فعالیت‌های عرصه گردشگری و صنایع‌دستی علاوه بر کمک به ایجاد اشتغال به رونق اقتصادی کشور نیز کمک می‌شود.
 سید محمودموسوی از حضور بیش از ۱۹۰ مؤسسه گردشگری و هنرمندان صنایع‌دستی بوم‌گردی و اقوام از سراسر کشور در این نمایشگاه خبر داد و گفت سالن حافظ به متراژ 6000 متر مربع و ۲۰۰۰ مترمربع فضای باز نمایشگاهی در اختیار فعالان حوزه گردشگری کشور با زمینه فعالیت هتل‌ها، آژانس‌های‌مسافرتی، بوم‌گردی‌ها، مجتمع‌های‌تفریحی و گردشگری، گردشگری سلامت مراکز درمانی، گردشگری مذهبی، مناطق آزاد گردشگری، آموزشگاه‌ها‌ و شرکت‌های‌خطوط هوایی قرار گرفته است.
 موسوی افزود: دو سالن بهار و سرو به متراژ 4000 مترمربع به فعالان و هنرمندان عرصه صنایع دستی کشور اختصاص داده شده و انواع صنایع دستی از جمله منبت، معرق، خاتم، گوهر سنگ‌ها ‌و... در معرض نمایش علاقه‌مندان قرار گرفته است.
وی گفت: در حاشیه برپایی این نمایشگاه چندین همایش و کارگاه آموزشی با موضوعات مختلف از جمله کارگاه آموزش هتل‌داری، گردشگری الکترونیک، گردشگری سلامت و ... برگزار خواهد شد و همچنین از چند محصول فاخر صنایع‌دستی استان فارس نیز در این نمایشگاه رونمایی ‌می‌شود.
 تمامی علاقه‌مندان، متخصصان، هنرمندان و عموم مردم می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ به محل دائمی نمایشگاه‌های‌ بین‌المللی فارس مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی