[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

مدیران و قضات عالی رتبه دیوان عدالت اداری میهمان شهر راز‌می‌شوند ، روزنامه شیراز نوین

هجدهمین نشست مشترک مدیران و قضات عالی رتبه دیوان عدالت اداری و مدیران حقوقی شهرداری‌های‌کلانشهرهای کشور در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 27 و 28 آذر ماه به میزبانی کلانشهر شیراز برگزار‌می‌شود.
مدیر کل حقوقی شهرداری شیراز با اعلام این خبر گفت: این نشست با هدف تسهیل و تمهید شرایط برای ارتقای همکاری بین بخشی درکلانشهر شیراز برگزار‌می‌شود.
عبدالحمید ناصرپور افزود: هم‌زمان با این نشست بیست و نهمین نشست مدیران حقوقی شهرداری‌های‌کلانشهرهای کشور با حضور 18 کلانشهر در راستای تعامل و هم‌افزایی برای ایفای وظایف و مسئولیت‌های‌ذاتی و استفاده بهینه از رهیافت‌های‌نوین در این عرصه برگزار‌می‌گردد.
این مقام مسئول بررسی حریم و تداخلات مرزی ناشی از اجرای قانون تقسیمات کشوری، رایزنی پیرامون بررسی آثار ماهیتی آرای صادر شده از سوی شعب دیوان عدالت اداری و هم اندیشی برای هماهنگی ارکان قضایی و ادارات کل شهرداری کلانشهرها را در زمره اهم محورهای این نشست بر شمرد. ناصرپور به عزم متولیان حقوقی شهرداری‌ها ‌بر حفظ و کرامت و صیانت از حقوق عامه شهروندان و در عین حال استیفای حقوق شهرداری‌ها ‌برای فراهم شدن بستر بهبود کمی و کیفی خدمات از سوی این مجموعه مردمی تأکید کرد. وی در پایان گفت: اجرای صحیح و عاری از حاشیه طرح‌های‌عمرانی و خدماتی شهرداری‌ها‌ منوط به رعایت قوانین مربوط به شهرداری توسط مدیران و هماهنگی با مدیران حقوقی است که از رهگذر برپایی چنین نشست‌های‌مشترکی زمینه تحقق این مهم فراهم می‌شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی