[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

شب پُرکار آتش‌نشانان در پی بارش شدید باران ، روزنامه شیراز نوین

شب پُرکار آتش‌نشانان در پی بارش شدید باران 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از امدادرسانی آتش‌نشانان با انجام بیش از 50مورد عملیات ایمنی و پیشگیرانه در پی بارش شدید باران خبر داد.
علیرضا عدلو  با اشاره به جمع بندی آمار عملیات‌های‌ آتش‌نشانی در پی بارش شدید باران در کلان شهر شیراز اظهار کرد: هم‌زمان با شروع بارندگی نیروهای آتش‌نشانی تمامی 21 ایستگاه عملیاتی به صورت آماده‌باش درآمدند و حتی در برخی از مناطق که احتمال بروز حادثه وجود داشت استقرار خودرویی نیز انجام شد. وی با بیان اینکه آتش‌نشانان تا حوالی ساعت دو بامداد مشغول عملیات بودند، گفت: جمع بندی آمار و عملیات‌های‌آتش‌نشانی نشان ‌می‌داد که در پی بارش شدید باران بیش از 50مورد عملیات ایمنی و  پیشگیری شامل نظارت بر تمامی معابر و خیابان‌ها، نظارت بر روخانه‌ها، ایمنی پل‌ها‌ و کنار گذرهای شهری ، استقرار جهت تأمین ایمنی و ... توسط  تیم عملیاتی از 21 ایستگاه به انجام رسید. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز افزود:  بارش باران خوشبختانه هیچ خسارت مالی و جانی به دنبال نداشت. عدلو در پایان عنوان کرد: با توجه به شرایط جوی پیش آمده و نزول برکات الهی و پیش‌بینی‌های ‌سازمان هواشناسی به اطلاع کلیه شهروندان محترم ‌می‌رساند کلیه پرسنل این سازمان آمادگی کامل در جهت امدادرسانی سریع و به موقع با تجهیزات کامل را دارند. 
وی از کلیه شهروندان عزیز خواست ضمن رعایت نکات ایمنی و جدی گرفتن خطر، در صورت مشاهده و یا بروز حادثه شماره 125 را به خاطر داشته‌باشند و با این سامانه تماس بگیرند. کلیه پرسنل این سازمان بصورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز در داخل و خارج از شهر هستند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی