[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

منطقه فارس منطقه برتر پژوهشی شناخته شد، روزنامه شیراز نوین

در جلسه شورای پژوهش و فناوری منطقه فارس این منطقه از سوی رئیس شورای پژوهش و فناوری شرکت به عنوان منطقه برتر معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، مهندس مجتبی رستگاری دبیر شورای پژوهش و فناوری منطقه گفت: این هم اندیشی با حضور رئیس شورای پژوهش و فناوری ستاد، مدیر، اعضای شورای پژوهش، رئیس امور مالی منطقه و پژوهشگران برتر منطقه فارس جهت ارائه فعالیت‌های‌پژوهشی انجام شده و بررسی مشکلات پژوهشگران انجام شد.
در ابتدای جلسه مهندس امین گنجی مدیر منطقه فارس ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، رویه‌های‌جاری و اقداماتی که در حوزه پژوهش در منطقه فارس صورت گرفته را شرح داد و خواستار رفع مشکلات اداری و مالی پژوهشگران شد.
در ادامه مهندس اسداله کلانتر رئیس شورای پژوهش و فناوری شرکت ضمن ابراز خرسندی از حضور در منطقه فارس به عنوان اولین دعوت در جلسات شورای پژوهش مناطق، رویه‌های‌جدید شورا را اعلام نمود و با اشاره به برگزاری سمینار و نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش در ستاد، با اهدای لوح تقدیر از منطقه فارس به عنوان منطقه برتر پژوهشی و مهندس سید محمد هاشمی راد به عنوان پژوهشگر برتر شرکت تجلیل نمود.
ضمناً در این جلسه آقایان مهندس سید محمدهاشمی‌راد، علی اکبر مرد خشنود، مسعود ظهیری و محمد‌مهدی پوران‌فر به عنوان فعالان پژوهشی منطقه، تجهیزات ساخته شده و فعالیت‌های‌خود را شرح دادند. در پایان حسین مهدیان رئیس امور مالی منطقه نیز به منظور یافتن راهکار برای حمایت قانونی بیشتر از فعالیت‌های‌پژوهشی، نقطه نظرات خود را ذکر نمود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی